android-boom.pl
Fishing Paradise 3D Free+
Aktualizacje:
31-05-2018, 04:23
Wersja:
1.17.4
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
Bass Professor
Folder:
Sportowe
Źródło:

Fishing Paradise 3D Free+ v 1.17.4.apk - download za free

0
Fishing Paradise 3D Free+
Fishing Paradise 3D Free+
Fishing Paradise 3D Free+
Fishing Paradise 3D Free+
Fishing Paradise 3D - to Twoja własna rybia farma, którą zawsze masz przy sobie! Aby zacząć profesjonalnie zajmować się rybołówstwem i budować własne gospodarstwo rybackie, wystarczy pobrać i zainstalować grę na urządzenia z systemem Android. W tej grze w równej mierze możesz podróżować po najbardziej znanych miejscach połowu ryb, poznawać ich egzotyczne gatunki, brać udział w turniejach i tworzyć swoje własne imperium!

Zaprawdę świetna gra, w której są przedstawione prawie wszystkie aspekty wędkarstwa. Czeka Cię ogromny wybór sprzętu rybackiego i przynęt, ponad pięćdziesiąt gatunków ryb, każdą z których należy hodować dysponując indywidualnym podejściem. W Fishing Paradise 3D na Android zobaczysz 14 zbiorników wodnych zlokalizowanych w różnych zakątkach świata, samodzielnie doświadczysz różnych rodzajów rybołówstwa i skorzystasz z transportu wodnego.

Oprócz rybołówstwa, pamiętaj o własnym gospodarstwie rybackim, które możesz wyposażyć według własnych upodobań. Stwórz swoje jezioro, zbuduj dom, zagospodaruj teren ... W grze masz do dyspozycji mnóstwo materiałów i dekoracji. Nie zapomnij o turniejach i specjalnych zadaniach, które umożliwią Ci zdobywanie różnych trofeów, tytułów i innych unikalnych przedmiotów.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl