android-boom.pl
BIG WIN Hockey
Aktualizacje:
23-07-2021, 15:37
Wersja:
4.1.2
Android:
4.1.4
Developer:
Hothead Games
Folder:
Sportowe
Źródło:

BIG WIN Hockey v 4.1.2.apk - download za free

+1
BIG WIN Hockey
BIG WIN Hockey
BIG WIN Hockey
BIG WIN Hockey
Takie aplikacje jak symulator hokejowy na razie można policzyć na palcach. Zwolennicy gier sportowych mogą wymienić tylko jedną popularną grę tego gatunku - to NHL, gdzie w świecie hokeju każdy gracz i liga są zgodne z rzeczywistością. Dobrze, że deweloperzy Hothead Games wydali jeszcze jedną taką grę: big win hockey android – nietypowy symulator hokejowy, który został pobrany i zainstalowany przez ponad pół miliona użytkowników.

W jaki sposób symulator hokeja zdobędzie Twoje serce? Gra zaoferuje Ci nie jakąś tam tytułowaną drużynę z zawodnikami światowej sławy, ale stworzenie własnej, którą w przyszłości należy promować. To świetnie – silną drużyną może zarządzać każdy, w odróżnieniu od młodej i perspektywicznej. Zbierz drużynę ze swoich znajomych w big win hockey android i zdobądź sławę! Z uwagi na fakt, iż Twoja drużyna będzie całkiem młoda i niezgrana, na treningach będziesz musiał podwyższać poziom umiejętności zawodników, i im wyższy będzie ten poziom, tym lepiej. Napastnicy będą godzinami atakować bramkę, wskutek czego w przyszłości ich ataki będą bardziej dokładne i mocne, obrońcy - wypracowywać taktykę, bramkarz – odbijać uderzenia. Za każdy zdobyty gol gracz otrzymuje tzw. bonusy - karty, które mogą być aktywowane w czasie meczu i które wzmacniają gracza na pewien określony czas. Takich kart, które można otrzymać za różne osiągnięcia, będzie naprawdę wiele.

Najważniejszą cechą tej gry jest to, że ogromna liczba użytkowników, która stworzyła drużyny, zechce zagrać z Tobą w trybie online. Właśnie tak, hokej posiada rozwinięty tryb gry z realnym przeciwnikiem, oprócz szkoleń możesz nieźle zabawić się z takim samym miłośnikiem hokeju, jak i Ty. Bądź odważny!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl