android-boom.pl
Top Eleven Menedżer Piłkarski
Aktualizacje:
11-02-2019, 20:26
Wersja:
8.2.2
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Nordeus
Folder:
Sportowe
Źródło:

Top Eleven Menedżer Piłkarski v 8.2.2.apk - download za free

-1
Top Eleven Menedżer Piłkarski
Top Eleven Menedżer Piłkarski
Top Eleven Menedżer Piłkarski
Top Eleven Menedżer Piłkarski
Top Eleven - menedżer piłkarski, w którym tworzysz i trenujesz swoją drużynę, aby współzawodniczyć z innymi graczami. Bierz udział w comiesięcznych współzawodnictwach za 1 miejsce w Pucharze, Lidze oraz Lidze Mistrzów z innymi graczami. Ulepszaj swoją drużynę pod każdym względem: trenuj młodych zawodników, ulepszaj swój stadion, decyduj o działaniach taktycznych. Gdy zacznie się wielki mecz, wesprzyj swoją drużynę kibicując lub zmieniając taktykę na bieżąco.

Właściwości:
• Darmowa.
Nie ma dziennych limitów energii i innych ograniczeń: graj za darmo tyle, ile chcesz. Zostań częścią świata tworzonego przez graczy w dowolnym momencie i gdziekolwiek!

• Trenuj zawodników i opracowuj taktykę.
Trenuj swoją drużynę i umiejętności zawodników, następnie wykorzystaj je po to, aby opracować taktykę na każdy mecz. Dostosuj rozstawienie Twoich przeciwników nie tylko przed, ale również w czasie meczu!

• Rozbudowuj stadion oraz inne obiekty.
Zbuduj stadion godzien reputacji drużyny. Twórz obiekty, które pozwolą zwiększyć liczbę widzów i zapewnią zestawy pierwszej pomocy dla drużyny i młodych zawodników.

• Śledź mecze.
Wszystkie mecze rozgrywane są na żywo. Gdy rozpocznie się zaplanowany mecz, oglądaj go, wesprzyj drużynę i zaproś swoich znajomych do kibicowania, dokonuj zmian zawodników i rozstawienia - wszystko w czasie rzeczywistym.

• Kupuj i sprzedawaj zawodników.
Bierz udział w aukcjach i obejdź przeciwników. Kupuj najlepszych zawodników albo tych, którzy pomogą twojej drużynie zostać jedną z pierwszych!

• Całkowita personalizacja.
Nazwij swoją drużynę i stwórz swój własny herb i koszulki. Nie warto zatrzymywać się na tym: można zmienić imię, numer i nawet narodowość każdego zawodnika. Masz pełną kontrolę nad swoją drużyną!

• Kupuj oficjalne koszulki prawdziwych drużyn piłkarskich.
Zawsze marzyłeś o tym, aby prowadzić drużynę w kolorach Real Madryt? W Top Eleven można używać koszulki i herby najbardziej znanych drużyn na świecie, takich jak Real Madryt, Liverpool, AC Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors, i wiele innych!

• Graj ze znajomymi.
Zmierz się ze znajomymi w meczach towarzyskich lub kibicuj w czasie ich własnych gier!

• Wieloplatformówka.
Graj tą samą drużyną i na komputerze, i na telefonie komórkowym. Masz zaplanowany mecz, którego nie możesz przegapić? Nie ma problemu, połącz się z grą przez telefon komórkowy i otrzymaj to samo wrażenie, jak w przypadku komputera.

• Odbieraj i wysyłaj prezenty.
Wesprzyj swoich znajomych, wysyłając im zestawy pierwszej pomocy i punkty umiejętności, a następnie możesz oczekiwać prezentów od nich!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Hubert
22 December 2016 14:26
+ -1 -
Potrzebny jest internet do samej gry?
©2019 Android-boom.pl