android-boom.pl
Terraria
Aktualizacje:
14-07-2017, 03:49
Wersja:
1.2.12785
Android:
4.0
Developer:
505 Games Srl
Folder:
RPG
Źródło:

Terraria v 1.2.12785.apk - download za free

+2
Terraria
Terraria
Terraria
Terraria
Terraria Android - jedna z lepszych gier komputerowych w stylu przygody, obecnie dostępna dla naszych smartfonów. Zdecydowanie, że ta gra spodoba się wszystkim tym ludziom, którzy są fanami gry Minecraft. One mają coś podobnego, chociaż są i różnice, które zobaczysz w czasie gry. Wszystko zaczyna się od tego, że stwarzacie człowieka, za którego będziecie grać w ciągu całego życia i wybieracie miejsce (ziemię), gdzie będziecie żyć. Dla personaża można wybrać niemal wszystkie parametry ludzkie: to i kolor włosów, kolor oczu, fryzura, płeć i wiele innego. Również wybieracie imię dla swojego bohatera. Zresztą, właśnie tu wskażecie ten poziom trudności (jeden z trzech), który uznacie za konieczny.

Po tym, jak rozpoczeliście grę, znajdujecie się na pustkowiu. W Twoim inwentarzu są tylko trzy miedziane przedmioty: kilof, łopata i siekiera. Nie ma żadnych misji, ani zadań, wszystko, co od Ciebie jest wymagane - to przetrwać. Aby osiągnąć głównego celu w grze Terraria Android, będziesz musiał wykazać się sprytem. Oczywiście, że miedziane przedmioty dano Ci dla sprawy. Przykładowo, siekierą można rąbać las, wydobywając drzewo, kilofem wydobywać rudę, a łopatą - kopać ziemię. Ta aplikacja nie ma żadnych ograniczeń. Możecie budować dowolne konstrukcje, tworzyć rozmaite przedmioty oraz niszczyć wrogów.

Ponieważ w grze są zaangażowani wrogowie , to na pewno jest potrzebna chociaż jakakolwiek strategia. Na początku nie posiadacie broni, a zabijać ich miedzianą łopatą – to nie takie łatwe. Otóż, w pierwszej kolejności należy pilnie zbudować dom, w którym będziecie mogli schować się. Pod domem rozumie się tu obiekt specjalny, który będzie miał swoje rozmiary oraz wnętrze. O tym, jak go budować, możecie przeczytać w przepisach. Przy okazji, warto powiedzieć, że gra zawiera ogromną ilość przepisów. Część materiałów, które będą potrzebne, aby stworzyć coś z przepisu, możecie otrzymać tylko zamordowawszy wroga, lub stworzywszy materiał z bardziej prostszych materiałów. Tak, dla przykładu, z piasku można robić szkło, a z drzewa - ramę dla domu.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl