android-boom.pl
Godfire: Rise of Prometheus
Aktualizacje:
22-04-2018, 00:00
Wersja:
1.1.3
Android:
2.3
Developer:
Vivid Games S.A.
Folder:
RPG
Źródło:

Godfire: Rise of Prometheus v 1.1.3.apk - download za free

0
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus - oryginalny slash o przygodach Prometeusza. Ten projekt został opracowany przez studio Vivid Games S.A. i przedstawia jaskrawy slash z bogami w roli głównych bohaterów. W tej grze w osobie buntowniczego giganta Prometeusza będziesz musiał rzucić wyzwanie potężnemu panteonowi istot wyższych z Olimpu, którymi zarządza sam Zeus.

Trójwymiarowa aplikacja Godfire: Rise of Prometheus na Android: gracze czekali jeszcze od początku roku 2014. W odniesieniu do części graficznej, ona ich w całości usatysfakcjonowała: dobra pod względem platformy mobilnej, detalizacja z dobrymi teksturami mile uzupełniona ogromną liczbą efektów, doskonałym opracowaniem lokalizacji atmosferycznych oraz ogólną dynamiką rozrywki. Kierując Prometeuszem, powinniście przejść z nim wiele prób oraz bardzo długą drogę wraz z wyniszczeniem całej hordy wrogów. Po drodze, koniecznym będzie rozwiązanie prostych łamigłówek, a także zastanawianie się nad głównym zadaniem, w jaki sposób dać ludziom właśnie ten poszukiwany ogień.

Splashowy system walki nie daje pełnej swobody działań: możecie tylko bezpośrednio bić przeciwnika, niwecząc ciała i dusze różnymi sposobami, a także wymykająс i przemycając się na niewielkim terytorium, gdzie w tej chwili trwa walka. Z pokonanego wroga wypada mnóstwo pożytecznych rzeczy, otóż koniecznie podnoście kule i bonusy. Na zebrane środki oraz punkty doświadczenia między poziomami ulepsza się sama postać, i również otrzymuje/ zmienia się broń z amunicją.

Porywający gra ze wspaniałym dźwiękiem atmosferycznym, dynamiczną rozgrywką i ogromną ilością skromnych niepowodzeń, najbardziej nieprzyjemnym z których można uważać wewnątrzrozrywkowe zakupy z dosyć natrętnym donatem.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl