android-boom.pl
Demon Slayer
Aktualizacje:
22-11-2018, 20:08
Wersja:
5.3.9
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
INFIPLAY
Folder:
RPG
Źródło:

Demon Slayer v 5.3.9.apk - download za free

0
Demon Slayer
Demon Slayer
Demon Slayer
Demon Slayer
Mobilna wersja Demon Slayer stała się mistrzem w świecie gier, w obliczu nowej interpretacji klasyczny tryb walki jest teraz znacznie wygodniejszy. Steruj w grze za jednym dotknięciem...

Opis:
Adresowane do wszystkich fanów gier internetowych! Nareszcie możemy cieszyć się świetną grą Demon Slayer na naszych urządzeniach mobilnych! Znakomita gra, która nie ma odpowiednika na światową skalę, a Tobie i Twoim towarzyszom z bronią należy się los wielkich bohaterów, ulepszaj swoją postać i zostań wielkim królem, magiem lub wojownikiem. Wszystkie Twoje marzenia i fantazje staną się rzeczywistością, nawet jeśli nie masz dostępu do PC. Miliony użytkowników z różnych krajów cieszą się grafiką tej popularnej gry dostępnej dla tych, którzy wolą spędzać wolny czas grając na swoim urządzeniu mobilnym. Fabuła gry opiera się na historii kolorowego świata Balenor, któremu zagraża zniszczenie, aczkolwiek król demonów Jaros i jego słudzy pochłaniają ludzkie dusze i tylko prawdziwi bohaterzy będą mogli stawiać opór tej sile i uratować ten piękny świat przed zniszczeniem. Możesz zostać wielkim bohaterem i dowodzić armią najemców, która zostawi po sobie ślad w historii Demon Slayer.

Funkcje:
• nowe udźwiękowienie gry i kolorowa grafika sprawią, że będziesz zachwycony;
• fascynujące kampanie, podczas których możesz otrzymać hojne nagrody;
• wieloosobowe podziemia, w których możesz grać wspólnie z przyjaciółmi;
• arena, zachwycające PvP bitwy, bitwy gildii nie pozwolą Ci się nudzić;
• codzienne akcje i walki ze światowymi bossami sprawiają, że gra jest zachwycająca;

Czekają Cię atrakcyjne wydarzenia i wiele innego, w efekcie czego Twoja gra będzie niezwykle porywająca. Mobilna wersja Demon Slayer otworzy Ci drogę do fantastycznego świata dzielnych bohaterów i heroicznych wyczynów! Dołącz się!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl