android-boom.pl
Valiant Hearts
Aktualizacje:
29-09-2016, 03:26
Wersja:
1.0.1
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Ubisoft Entertainment
Folder:
RPG
Źródło:

Valiant Hearts v 1.0.1.apk - download za free

0
Valiant Hearts
Valiant Hearts
Valiant Hearts
Valiant Hearts
W tym interaktywnym graficznym romansie, który łączy w sobie sceny walki i przygód, jak również rozwiązywanie łamigłówek, pogrążysz się w poruszającej historii czterech nowo upieczonych bohaterów, których pochłonęły chaotyczne fale pierwszej wojny światowej. Valiant Hearts: The Great War - to gra, składająca się z czterech epizodów, zainspirowanych listami tych, którzy brali udział w pierwszej wojnie światowej.

GRAFICZNY ROMANS W FORMACIE GRY
Przygodówka napełniona emocjami z wyjątkową atmosferą i designem.

SCENY WALKI, ODKRYWANIE ŚWIATA I ROZWIĄZYWANIE ŁAMIGŁÓWEK
Rzuć się w wir wydarzeń i pomóż swoim bohaterom przeżyć terror Pierwszej wojny światowej, rozwiązując łamigłówki i przenikając do tyłu wroga ...

CZUWAJ NAD LOSEM BOHATERÓW Z ODWAGĄ W SERCU ...
Znajdujesz się w labiryncie okopów i rowów, przejmij kontrolę nad każdym z bohaterów i pomóż młodemu niemieckiemu żołnierzowi wrócić do kochanej! Ich wierny towarzysz - pies Walta będzie wspierał bohaterów.

ODŚWIEŻ W PAMIĘCI WYDARZENIA PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ
Nie zważając na fikcyjną fabułę, możesz odwiedzić wiele znanych miejsc i zobaczyć ważne bitwy na froncie zachodnim – na przykład, bitwa nad Marną i Sommą!

DOTKNIJ HISTORII
Dowiedz się więcej o pierwszej wojnie światowej i podziel się swoją wiedzą ze znajomymi, czytając artykuły historyczne, przygotowane we współpracy z projektem "Apokalipsa: World War" i Mission Centenaire 14-18.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl