android-boom.pl
DragonSoul
Aktualizacje:
31-01-2019, 12:22
Wersja:
2.22.0
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
PerBlue
Folder:
RPG
Źródło:

DragonSoul v 2.22.0.apk - download za free

0
DragonSoul
DragonSoul
DragonSoul
DragonSoul
Rozgrom przeciwników w fabularnej grze fantasy DragonSoul! Stań do walki z okrutnymi smokami i gigantycznymi potworami w kolosalnej kampanii przeciwko siłom zła. Odblokuj nowe postacie i zbieraj cenny łup, przechodząc grę w różnych trybach: podejmij wyzwanie innych zaawansowanych graczy DragonSoul, podróżuj po kategoriach kampanii i zawalcz z bezkonkurencyjnymi bossami! Wraz z innymi graczami możesz wstąpić do gildii, łącząc Wasze wysiłki, wynajmować innych bohaterów lub oferować swoich pod wynajem. Stań w obronie bohaterów i przeciągnij ich na swoją stronę: gnom-Ninja, nieznośny centaur, fenomenalny Broserk, a także inni bohaterzy pragną dołączyć się do Twojej armii!

Cechy DragonSoul:
• mnóstwo fantastycznych bohaterów: każdy z nich ma do dyspozycji 4 rodzaje śmiertelnych możliwości, 8 poziomów rzadkości i luksusowy sprzęt, w tym laserowe kociątka, zaczarowane łokcie i łapę orka przynoszącą szczęście!
• fenomenalne błyskawiczne bitwy: przywołaj 5 swoich najlepszych bohaterów do walki przeciwko potworom, smokom, a nawet drużynom innych graczy. Rozkręcaj strategię swojego zespołu, aby przezwyciężyć mocniejszych przeciwników!
• kampanie z niesamowitą historią: dołącz się do walk ze smokami i potworami, zbierając kamienie dusz, aby wyswobodzić postacie spod ostrych pazurów nieustraszonego zazdrosnego smoka!
• tryb "Gracz przeciwko gracza": na Arenie do walki zmierz się z innymi graczami o wysokie rankingi, nagrody i wyznanie;
• wspaniała grafika: odkryj bogaty bajeczny świat wypełniony pięknymi okolicami, zabawnymi bohaterami, porażającymi efektami i doskonalą grafiką.

Wiele lat temu nieustraszeni gigantyczni bohaterzy sprawowali władzę nad tym światem. Jednak wtedy zazdrosny smok złapał bohaterów i uwięził w ich duszach kamienie. Bohaterów już prawie nie ma. Ty możesz zebrać tych, którzy pozostali, a następnie skumulować tę pogubioną drużynę w nieprzezwyciężoną armię, otwierając nowe kamienie duszy w każdej nowej bitwie. Poznaj świat oryginalnych fantastycznych stworzeń, torując swoją drogę do szczytu, wyzwalając bohaterów i przezwyciężając zło na swojej drodze!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl