android-boom.pl
Pocket Heroes
Aktualizacje:
22-04-2018, 12:00
Wersja:
2.0.5
Android:
2.3
Developer:
Elite Games
Folder:
RPG
Źródło:

Pocket Heroes v 2.0.5.apk - download za free

+1
Pocket Heroes
Pocket Heroes
Pocket Heroes
Pocket Heroes
Pocket Heroes – taktyczna RPG w średniowiecznym stylu. Ten projekt został opracowany przez studio Elite Games i przedstawia sobą oryginalną taktyczną grę fabularną, akcje której toczą się w średniowiecznym świecie fantazji. W tej grze pod Twą kontrolą będzie 4 bohaterów, którzy pragną uratować wielkie królestwo przed powszechną inwazją zła. Zgodnie z fabułą RPG gry Pocket Heroes, gospodarz sławnego rycerza niszczy się hordą demonów, a on sam ledwie zdąża uratować się. Blisko bohatera ukazuje się kapłanka, mag i łucznik - właśnie tej wspaniałej czwórce należy walczyć z zarodzeniem się Ciemności aż do całkowitego zwycięstwa.

Na postacie czekają różnorodni rywale, od goblinów, orków i troli do demonów oraz potworów z Piekła. Poprzez poprawne kombinowanie możliwości każdego bohatera, można zniszczyć nawet najsilniejszego wroga! Rycerz stanie się główną jednostką bojową i tarczą dla reszty, mag i łucznik umieją zdalnie atakować twarzą w twarz, a kapłanka-lekarz doskonale nakłada aury wzmacniające umiejętności, i również poprawia zdrowie.

W miarę przechodzenia gry dostępne będą inne klasy (na przykład, morderca-rozbójnik, wojownik z dzidą i t.d.), jednak w tym samym czasie można grać tylko czterema. Co do niewymienionych właściwości aplikacji - wyróżnimy stosunkowo dobrą multimedialną grafikę animacyjną projektu, wygodne kierowanie, wielką grupę oraz klasyczny RPG gameplay. Wszystko w imię walki ze Złem!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl