android-boom.pl
Castle of Illusion
Aktualizacje:
1-12-2017, 04:00
Wersja:
1.2.0
Android:
4.0
Developer:
Disney
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Castle of Illusion v 1.2.0.apk - download za free

+1
Castle of Illusion
Castle of Illusion
Castle of Illusion
Castle of Illusion
Castle of Illusion – klasyczna trójwymiarowa platformówka od Disney. Ta gra już zdążyła wykazać się na komputerach, konsolach oraz iOS, a obecnie nareszcie jest dostępna i dla naszego systemu operacyjnego. Zapewne, zaczniemy od fabuły. W grez Castle of Illusion będziecie grać za znanego na całym świecie Miki Mausa. Całkiem niedawno z naszym przyjacielem stało się nieszczęście: pewien złoczyńca porwał jego koleżankę Minnie Maus i uwięził ją w olbrzymim zamku. Teraz Miki nie pozostaje nic, jak tylko ocalić swoją miłość, powędrowawszy do zamku. Gra Castle of Illusion jest podzielona na szereg poziomów. Każdy z nich zawiera unikalnych potworów. W ciągu przechodzenia gry Wy odwiedzicie wytwórnię lodów, zaczarowany las, a także szereg innych miejsc.

Na każdym poziomie będziecie musieli walczyć z wrogami - poddanymi głównego złoczyńcy. Dla zniszczenia potworów możecie skorzystać z środków podręcznych, na przykład, kamienie. Również na końcu niektórych poziomów będą czekali na Was bossi. To są najsilniejsze potwory gry, bez ich zniszczenia nie będziecie mogli iść dalej. Na każdym z poziomów Wam należy wykonać pewne zadanie. Przykładowo, odnaleźć jakąś rzecz. Również będziecie szukać klucze, które pomogą otworzyć zamknięte drzwi.

Na zakończenie, chce się powiedzieć kilka słów o składnikach multimedialnych gry. Podobnie jak we wszystkich aplikacjach od Disney, wszystko wygląda po prostu szykownie. W tej zręcznościówce czeka Was miły podkład dźwiękowy, a także świetnie wyrysowani bohaterzy gry.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl