android-boom.pl
Snail Bob 2
Aktualizacje:
22-01-2019, 20:20
Wersja:
1.3
Android:
3.0 i wyżej
Developer:
Hunter Hamster Studio
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Snail Bob 2 v 1.3.apk - download za free

+8
Snail Bob 2
Snail Bob 2
Snail Bob 2
Snail Bob 2
Gra Ślimak Bob 2 to dalszy ciąg ciekawej i porywającej platformówki na Android docenionej przez całą armię zwolenników. W nowej wersji aplikacji Snail Bob 2 do dyspozycji graczy oddano nowe poziomy, przeciwników i osiągnięcia. Baw się i graj, to będzie dobra rozrywka dla Twojego tabletu lub smartfonu. Najważniejszą postacią w rozgrywce występuje zabawny ślimak o imieniu Bob. Ślimak nie może usiedzieć na miejscu - on znowu wyrusza w daleką, pełną niebezpieczeństw przygodę. Twoje zadanie – pomóc bohaterowi w pokonaniu wszystkich ewentualnych pułapek i przeszkód. Ruchy ślimaka będą płynne i niepochopne, także warto pamiętać, że bohater nie umie skakać. W zamian na przeróżne sprężyny i trampoliny, dostępne w analogicznych grach, aplikacja oferuje podnoszące się części miejscowości.

Przykładowo, dochodząc do góry, bohater może poczekać póki ślimak spuści się na dół i odważnie ruszy do przodu. Do pokonania wroga możesz używać pułapek z otwierającymi się pokrywkami. Bob może wycofać się przed złym ślimakiem i aktywować pułapkę. W czasie rozgrywki będziesz musiał cisnąć mnóstwo przycisków i dźwigni, włączać i wyłączać wyłączniki.

Charakterystyki:
• 90 poziomów;
• schowek z Gwiazdami;
• brak natrętnych reklam;
• możesz kupować różne ubranka dla swojego bohatera i zmieniać jego wygląd zewnętrzny;
• łatwy i intuitywny w obsłudze interfejs.

Do sterowania bohaterem służy ekran dotykowy tabletu lub smarfonu. Program zdecydowanie spodoba się tym, którzy lubią tzw. gry rekreacyjne i platformówki.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl