android-boom.pl
Prince of Persia Classic
Aktualizacje:
8-02-2017, 12:58
Wersja:
2.1
Android:
2.2 i wyżej
Developer:
Ubisoft Entertainment
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Prince of Persia Classic v 2.1.apk - download za free

+1
Prince of Persia Classic
Prince of Persia Classic
Prince of Persia Classic
Prince of Persia Classic
Opinie gry Prince of Persia Classic:
«Wierna kopia oryginału jednej z najbardziej znanych gier w historii ze zaktualizowaną grafiką i obsługą ekranów dotykowych, która przyniesie Ci powiew gorących wrażeń» - Pocketgamer
«Na widok wyjątkowo przystojna gra, i dobre udźwiękowienie» - Touch Arcade
____________________________

Jesteś księciem Persji i z odwagą w sercu wyruszasz na ratunek księżniczki. Spełnij swoje przeznaczenie i powtórz zapierające dech w piersiach przygody z klasycznej platformówki... teraz, dzięki staraniom deweloperów w wysokiej rozdzielczości.

Stara historia, nowe oblicze
Obecnie wyczyny legendarnego Prince of Persia (księcia Persji) wyglądają zupełnie inaczej. Użyj niebezpiecznych tricków, przedzierając się do góry przez mroczne podziemia do rozkosznych twierdz dworca, i uratuj księżniczkę.

Porywające poziomy
Droga ocalenia nie będzie łatwa - na przeszkodzie staną diabelskie pułapki, dla przejścia przez które musisz wykazać się błyskawiczną reakcją, oraz straż więzienna, którą można przezwyciężyć wyłącznie w mistrzowskich walkach mieczem albo jeśli w grę wchodzi chytrość... Odkryj ciemne tajemnice z przeszłości!

Rozmaite tryby gry
• Normal mode (Zwykły tryb): rozpocznij grę, naucz się różnych tricków i znajdź najkrótszą drogę do zwycięstwa, nie myśląc o czasie i śmierci.
• Time Attack (Wyścigi na czas): znajdź wyjście z labiryntu w pogoni za czasem. Pospiesz się... masz tylko 60 minut.
• Survival (Przetrwanie): najtrudniejszy i najciekawszy sposób, aby ocalić księżniczkę — zrobić to i przy tym ni razu nie zginąć. Skończ grę w 60 minut bez śmierci!

Facebook i Game Center
Z całą pewnością Twoje wyczyny zasługują na nagrodę!
• Odblokuj ACHIEVEMENTS (OSIĄGNIĘCIA) Game Center, wpisz swoje imię w LEADERBOARDS (LISTA LIDERÓW), i niech Twoi znajomi spróbują Cię wyprzedzić.
• Każdy bohater zasługuje na wyznanie. Podziel się rekordami i osiągnięciami z przyjaciółmi przez FACEBOOK i MAIL (POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ).
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl