android-boom.pl
LEGO® Batman: Beyond Gotham
Aktualizacje:
25-01-2017, 20:55
Wersja:
1.03.1
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
Warner Bros. International Enterprises
Folder:
Przygodowe
Źródło:

LEGO® Batman: Beyond Gotham v 1.03.1.apk - download za free

+3
LEGO® Batman: Beyond Gotham
LEGO® Batman: Beyond Gotham
LEGO® Batman: Beyond Gotham
LEGO® Batman: Beyond Gotham
Na dzień dzisiejszy wydano wiele gier w stylu LEGO, ale faktycznie to były banalne zręcznościówki lub strategie. Obecnie możemy Ci zaproponować rzucić się w wir nowej gry Batman LEGO: Beyond Gotham, gdzie głównym bohaterem występuje sam Batman zamierzający zaprowadzić porządek na ulicach wszechświata LEGO. Wraz z tą grą wkraczamy w tajemniczą historię, uczestnikami której będą praktycznie wszyscy bohaterzy DC Comics.

Prawdę powiedziawszy, przed nami pełnowartościowa przygodówka, która bardziej przypomina gry komputerowe od LEGO. Grasz jednocześnie za dwie postacie – Batmana i Robina, którzy wspólnie prześladują różnych przestępców i zabójców, a w miarę postępów rozwiązujesz ciekawe łamigłówki i walczysz z wrogami. Za każdym razem przed Tobą stawiane będą różne zadania, zaczynając od zwykłego zbierania broni, włączania windy, otwierania drzwi, a kończąc na poszukiwaniu kluczy, niszczeniu pułapek i nawet chodzeniu po suficie.

Bohaterzy będą mieli do dyspozycji kilka kostiumów, które pomogą w podołaniu trudności stojących na Twojej drodze. Przykładowo, Robin będzie ubrany w specjalny kostium ochronny, dzięki któremu można będzie swobodnie poruszać się po radioaktywnej cieczy i zbierać części konstruktora LEGO, aby później z nich skonstruować przydatne przedmioty, zaś Batman przy pomocy swojego super wzroku będzie widział przez ściany i zobaczy przedmioty, których nie widzi przeciętny człowiek.

Najbardziej interesujące w tej grze jest to, że wspomniani bohaterzy to nie jedyne postacie, którymi możesz grać. Programiści przyłożyli się do roboty i dodali do gry około 100 unikalnych postaci i złodziejów, każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób i przysporzy niemało problemów. Aby je odkryć, musisz przejść ogromną ilość misji i być pilnym, żeby nie pominąć żadnego schowka. LEGO® Batman: Beyond Gotham na Andoid – świetna gra dla tych, którzy lubią komiksy LEGO, grafika i sterowanie niewiele się różnią od wersji PC oryginalnej gry.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl