android-boom.pl
Rayman Jungle Run
Aktualizacje:
11-01-2021, 00:35
Wersja:
2.4.3
Android:
2.4.3
Developer:
Ubisoft Entertainment
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Rayman Jungle Run v 2.4.3.apk - download za free

0
Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run - nieprawdopodobnie popularny komputerowy klasyczny 2D-platformer obecnie dostępny i dla naszych smartfonów. Tę grę, tak jak inny wrześniowy hit – książę Persji, wydało studio Ubisoft. To może oznaczać tylko jedno: przed nami jakościowa aplikacja, w której był opracowany dosłownie każdy drobiazg. Ta aplikacja posiada krótką fabułę, która pomoże Ci zrozumieć, co się dzieje na ekranie. Gracie za dobrą postać, która ma na imię Rayman. W świecie, w którym mieszka nasz przyjaciel, nie wiadomo skąd się wzięło zło na czele z Mr. Darkiem. Oczywiście, że Rayman postanowił zwyciężyć zło. Dla tego będzie on musiał podróżować po różnych światach i niszczyć gagatków Darka. Akurat Ty będziesz zajmował się tym wszystkim w grze Rayman Jungle Run.

Zdecydowanie, najbardziej ciekawa część aplikacji - to rozgrywka. Wszystko, co musicie robić - to biegać po różnych miejscach i omijać przeszkody. Po drodze trzeba zbierać kule, porozrzucane na mapie. Za nich będziecie otrzymywać różne bonusy, na przykład, dodatkowe życia. Również, korzystając z kul, będziecie mogli otworzyć tajemniczy poziom. Jak już wspomniano powyżej, będziecie podróżować po różnych punktach świata. Gra jest podzielona na sześć części, każda z których przedstawia osobną część świata. To i teren lasu, to i miasto, to i skały, to i zamek, to i równina. Wy odwiedzicie wszystkie te miejsca.

Na zakończenie chciałoby się wyróżnić grafikę. Ona jest po prostu wspaniała. Wyrysowywane są nawet najdrobniejsze obiekty gry, nad których inni deweloperzy, czasami, nawet nie zastanawiają się.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl