android-boom.pl
Clumsy Ninja
Aktualizacje:
10-05-2018, 16:00
Wersja:
v1.24.0
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
NaturalMotionGames Ltd
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Clumsy Ninja v v1.24.0.apk - download za free

0
Clumsy Ninja
Clumsy Ninja
Clumsy Ninja
Clumsy Ninja
Poznaj Clumsy Ninja - najbardziej niezdarna postać! Możesz trenować jego umiejętności i skoki, łaskotać lub nawet przywiązywać do balonów! Wykonywane przez Ciebie czynności nie tylko kształtują umiejętności niezdarnego ninja, ale także pomagają mu w poszukiwaniu zagubionej przyjaciółki Kiry. Clumsy Ninja - to interaktywna postać nowej generacji. Nasza postać wydaje się wszystko odczuwać, porusza się i może reagować na różne sytuacje! Będziesz zaskoczony, ale pamiętaj o tym, aby darzyć go opieką!

Zdobądź pasy
Naucz swojego ninja nowych sztuczek i specjalnych technik! Zdobądź zaufanie Sensei i dostań nowy pas, aby znaleźć Kirę. Możesz skorzystać z ponad 70 unikalnych interaktywnych przedmiotów, takich jak trampoliny, worki treningowe, broń kulowa, kurczaki, a nawet wiewiórki!

Wyruszaj na przygodę!
Wspólnie z ninja będziesz podróżować do różnych miejsc, grać w nowe gry i poznawać nowe postacie, jak również wykonywać przeróżne zadania i odblokowywać elementy gry. Ile znajdziesz przedmiotów?

Podziel się swoim niepowtarzalnym stylem z przyjaciółmi
Wybierz wyjątkowe ubrania, pasy i chusty dla swojego ninja. Zrób zdjęcie jego niepowtarzalnych sztuczek i wyślij je przyjaciołom. Pamiętaj: na każdym kroku czeka Cię nowa niespodzianka!

Niezapomniane chwile
Clumsy Ninja – to Twój wirtualny przyjaciel, który wyróżnia się tym, że jest niewiarygodnie realistyczny. Jednak trzeba przyznać, że jest on trochę ofermą ... Czekają Cię niezapomniane chwile z Twoim ninja i jego przyjaciółmi!

Po raz pierwszy na urządzeniach dotykowych
Clumsy Ninja - jest to pierwsza gra na urządzeniach z ekranem dotykowym przy użyciu technologii symulacji EUPHORIA, umożliwiająca projektowanie najbardziej realistycznych postaci!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl