android-boom.pl
MultiCraft ― Free Miner!
Aktualizacje:
23-05-2018, 00:19
Wersja:
1.1.9
Android:
4.1 i nowsze
Developer:
MultiCraft Official
Folder:
Przygodowe
Źródło:

MultiCraft ― Free Miner! v 1.1.9.apk - download za free

+19
MultiCraft ― Free Miner!
MultiCraft ― Free Miner!
MultiCraft ― Free Miner!
MultiCraft ― Free Miner!
Multicraft – Free Miner – to gra, deweloperzy której byli wyraźnie zainspirowani Minecraftem. Gra oferuje wszystko to samo, co oryginał, ale w sumie jest znacznie gorsza. Jedynym atutem jest to, że gra jest całkowicie darmowa.

Podstawowy problem Multicraft - Free Miner sprowadza się do niewygodnego systemu sterowania, czasami wywołującego zamęt. Poruszanie i oglądanie się dookoła nie będzie zbyt łatwe, nawet przesuwanie bloków po ziemi będzie trudnym zadaniem - wszystkie te niedogodności są powiązane z systemem sterowania. Jedyną rekompensatą dla niewygodnego systemu sterowania w Multicraft - Miner jest ogromna liczba różnych typów bloków, które możesz używać jakkolwiek chcesz i gdzie chcesz. Możesz skonstruować regały, komody, kamienne ściany, brukowane drogi i wiele innych rzeczy. Jeśli kwestia dotyczy ustawień świata w grze, to Multicraft - Free Miner umożliwia aktywację i dezaktywację różnych parametrów, takich jak typ nieba lub możliwości uszkodzenia.

Multicraft - Miner Free raczej uchodzi za niepokaźnego klona wiążącego się z Minecraftem i jest w stanie zaoferować jedynie klasyczny tryb tworzenia i nic poza tym, ale wydawałoby się, że tą grę może polubić wielu graczy. Należy podkreślić, że istnieje wiele innych możliwości, które są o wiele lepsze.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl