android-boom.pl
Mały Górnik (Tiny Miner)
Aktualizacje:
5-08-2017, 12:13
Wersja:
1.5.9
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
qube 3D
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Mały Górnik (Tiny Miner) v 1.5.9.apk - download za free

-1
Mały Górnik (Tiny Miner)
Mały Górnik (Tiny Miner)
Mały Górnik (Tiny Miner)
Mały Górnik (Tiny Miner)
Jak wiadomo, górnicy ciężko pracują w warunkach zagrażających ich życiu, wydobywając węgiel, rudę i inne surowce. Jednak twórcy Tiny Miner postanowili podejść do tego procesu z humorem. Główny bohater gry – entuzjastyczny górnik z rudą brodą, który posiada w swoim arsenale jedynie kilof, latarkę i wagonik, a także drewniane schodki, mosty i podpórki dla tuneli.

Schodzisz do kopalni i zaczynasz drobić kilofem kawałki ziemi, w niektórych z nich możesz znaleźć węgiel, srebro, miedź i części mapy udostępniające większą część kopalni. Uważaj na kamienne głazy. One nie tylko ograniczają ruch, ale i mogą zabić górnika, jeśli nie zdążysz odejść na czas. Jak tylko wagonik będzie wypełniony, postać odnosi skarby do salonu, gdzie wymienia je na pieniądze i kupuje nowe schodki, kilofy, podpórki itd. Również pamiętaj o tym, aby śledzić jakość życia. Musimy zdążyć opuścić kopalnię póki bohater nie padł z przemęczenia i wziąć z sobą kilka apteczek, które postawią go na nogi.

Za każdym razem w Timy Miner razem mapa jest generowana losowo, jednym słowem to będzie ciekawe. Generalny plan kopalni możesz przeglądać przy użyciu menu pauzy, tym samym zachowując postępy. Gra posiada zabawną i przyjazną grafikę, prostą fabułę, musisz jedynie przyzwyczaić się do sterowania. Ogólna stylistyka Tiny Miner została uzupełniona melodią w stylu country. Nie wyłączaj muzyki.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl