android-boom.pl
Syberia
Aktualizacje:
21-04-2018, 16:00
Wersja:
1.0.3
Android:
3.0
Developer:
BUKA Development
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Syberia v 1.0.3.apk - download za free

0
Syberia
Syberia
Syberia
Syberia
Syberia - wspaniały point - and - click quest z niewiarygodnie zachwycającą fabułą. Raczej zaczniemy od fabuły - przecież tutaj to jest najważniejsze. Gracie za dziewczynę, która pracuje prawnikiem. Kate - tak ma na imię główna bohaterka, otrzymuje nowe zadanie. Kierownictwo daje jej zlecenie pojechać do Francji (Alpy), po to, aby podpisać umowę o kupnie fabryki-bankruta, produkującą dziecięce zabawki. Przyjechawszy na miejsce, Kate widzi pogrzeb. Okazało się, że właścicielka fabryki zmarła zupełnie niedawno, i właśnie teraz ją chowają.

Młody prawnik, nie rozpaczając, zamierza znaleźć testament, w którym, według jej zdania, będą zapisane warunki sprzedaży fabryki. Po tym, jak Kate przyszła do miejscowego notariusza, ona dowiaduje się, że fabryka ma prawnego spadkobiercę. To jest brat byłej właścicielki fabryki. Ma na imię Gans. Niestety, obecny właściciel fabryki gdzieś zniknął. Pomimo tego, większość miejscowych mieszkańców uważa, że on na pewno zmarł. Kate nie rozpacza i rozpoczyna poszukiwanie Gansa. Po pewnym czasie udało się jej dowiedzieć, iż Gans niezmiernie lubił mamutów, i dlatego on mógł wyjechać do Syberii - wyspę, na której, sądząc z legendy, uważa się, że dotychczas żyją mamuty. Póki Kate usiłowała pojąć, jak dotrzeć do tej wyspy, ona zupełnie przypadkowo znalazła Gansa. On bez jakichkolwiek pytań sprzedaje fabrykę oraz proponuje Kate powędrować na poszukiwania Syberii. Na tym kończy się fabuła pierwszej części gry.

Gameplay gry Syberia android jest niezwykle ciekawy. Będziecie badać różne strefy, ciskając palcem do ekranu z nadzieją, że tam jest coś schowane. Niekiedy będziecie znajdować rzeczy. Część z ich będzie Wam potrzebna bezpośrednio dla rozwiązania łamigłówek, a inne rzeczy (na przykład, listy) posłużą wam jako podpowiedź. Na zakończenie, chce się zwrócić uwagę na niewiarygodnie zaprojektowaną atmosferę gry. Wszystko jest zrobione w ponurych, zimowych stylach. Niemniej jednak gra nawiewa odczucie prześladowania i jakiegoś niedomówienia.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl