android-boom.pl
The Secret of Chimera Labs
Aktualizacje:
27-08-2017, 12:24
Wersja:
1.20
Android:
3.0 i nowsze
Developer:
Aircamp Games
Folder:
Przygodowe
Źródło:

The Secret of Chimera Labs v 1.20.apk - download za free

0
The Secret of Chimera Labs
The Secret of Chimera Labs
The Secret of Chimera Labs
The Secret of Chimera Labs
Istnieje duża ilość przeróżnych questów na Android, większość których sprowadza się do mistycznej lub detektywistycznej tematyki. Właśnie teraz musimy wcielić się w rolę detektywa, ale to nie będzie żadna mistyka, natomiast będą istoty pozaziemskie. Musisz przedostać się do pustego laboratorium, gdzie według pogłosek nad nimi są przeprowadzane doświadczenia. Wydawałoby się, że wierzyć pogłoskom to sprawa niewdzięczna, ale nawet jeszcze nie trafiwszy do wnętrza budowli, zdajesz sobie sprawę, że wyraźnie coś tu jest nie w porządku.

Przed Tobą klasyczna rozgrywka, przeciętna dla większości podobnych gier, będziesz dokładnie sprawdzał różnorodne lokacje, poszukując ukrytych wskazówek i pożytecznych przedmiotów. Bądź przygotowany, że przedmiot może być używany niezgodnie z przeznaczeniem, to komplikuje proces gry i bez tego nie wyróżniający się prostotą, zagadki tu wcale nie są pozorne. Poza tym, w innych miejscach coś podobnego nie często jest spotykane. Poziom trudności nie jest regulowany w żaden sposób, wskazówek też nie ma, otóż możesz liczyć tylko na własne siły, no i celować na internet w poszukiwaniu odpowiedzi. Jak zawsze do Twojej dyspozycji będzie inwentarz, gdzie będą się zachowywały wszystkie znalezione przez Ciebie przedmioty, orientować się w menu – to łatwa sprawa, nie ma tu żadnych strasznych innowacji.

Przeciętny styl, ładnie wyrysowane lokacje, dokładnie zaprojektowany każdy szczegół, jednak bez żadnych dodatkowych ozdób w postaci efektów czy animacji – w tym zakresie gra wydaje się trochę prostacką. Opowiadać o kierowaniu nie ma specjalnego sensu, po prostu dotykasz na ekranie jakichkolwiek interesujących Cię przedmiotów i patrzysz, co z tego wyjdzie
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl