android-boom.pl
Rayman Adventures
Aktualizacje:
11-12-2018, 16:21
Wersja:
3.8.0
Android:
4.1 i nowsze
Developer:
www.ubisoft.com
Folder:
Przygodowe
Źródło:

Rayman Adventures v 3.8.0.apk - download za free

+1
Rayman Adventures
Rayman Adventures
Rayman Adventures
Rayman Adventures
Rayman Adventures - to niepohamowana zabawa i zachwycające przygody – to wszystko dostępne na Twoim Android urządzeniu. Do Twoich usług, fascynująca fabuła i wspaniała grafika, wiele różnych bohaterów, niesamowite światy, dokąd właśnie jest nastawiona Twoja podróż, unikalne zdolności i wierni przyjaciele, jak również, indywidualne osiągnięcia oraz wyborny system ustawień.

Akcja gry zaczyna się od tajemniczego porwania starożytnych jaj, podtrzymujących siły życiowe bajecznego świata, zamieszkiwanego przez Raymana i jego przyjaciół. Święte drzewo ginie, a wraz z nim nadzieja bajecznych mieszkańców. Jednak nie warto panikować, aczkolwiek za sprawę bierze się wesołek Rayman, który wyrusza na nierówną walkę z nieznanym. Musisz pomóc głównemu bohaterowi odnaleźć święte jaja i pomyślnie ominąć przeszkody.

W Rayman Adventures poznasz najbardziej zachwycające miejsca, które kardynalnie różnią się pod względem rodzaju i są zamieszkiwane przez wiele różnych istot. Będziesz znajdował się w starożytnych rezydencjach, gdzie czekają na Ciebie duchy, spotkasz się z piratami, a nawet odwiedzisz Olimp, zamieszkiwany przez mityczne stwory i bóstwa. Gdziekolwiek jesteś, nie odrywaj oczu od urządzenia Android, dlatego, że w grze stale coś się dzieje.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl