android-boom.pl
Botanicula
Aktualizacje:
14-07-2017, 16:08
Wersja:
1.0.62
Android:
2.2
Developer:
Amanita Design
Folder:
Logiczne
Źródło:

Botanicula v 1.0.62.apk - download za free

0
Botanicula
Botanicula
Botanicula
Botanicula
Ten projekt został opracowany przez czeskie studio Amanita Design. Przedstawia on jaskrawą "botaniczną" przygodówkę z elementami wędrówki i RPG. W tej grze zarządzasz zabawnymi istotami, które usiłują ocalić rajskie nasiono przed olbrzymim czarnym pająkiem. Botanicula - ciekawa jaskrawa gra z gatunku quest z elementami RPG oraz wędrówki.

Zgodnie z fabułą, z nieba na magiczną planetę spadło dziwne nasienie, z niego urosło śliczne drzewo ze smacznymi owocami. Zamieszkało na nim pięć zabawnych pełnych sympatii istot. Jednak to piękno dostrzegł straszny pająk i postanowił zniszczyć sprawcę czarnego spokoju: zjadł on prawie całe nasiono, już zacząwsze wyplątywać się spoza gałęzi, jednak jedno nasiono spadło o dwie gałęzie niżej, gdzie go podniósł dziwny zwierzak. Teraz Twój bohater za pośrednictwem innych dobrych istot będzie ratował ostatnie nasiono od Wroga, aby go posadzić w bezpiecznym miejscu.

W quest Botanicula będziesz podróżował w bajecznym, bardzo jaskrawym świecie, nasyconym rozmaitymi dekoracjami, jaskrawymi elementami graficznymi, mnóstwem postaci obcych, których nie od razu odgadniesz, czy jest on przyjacielem czy wrogiem. W miarę postępu musisz rozwiązywać proste zagadki, poszukiwać przedmioty, odgadywać ciekawe łamigłówki. Sam quest jest cudownie udźwiękowiony, łatwa obsługa harmonijnie wpisuje się do dynamicznej rozrywki. Świat gry jest tu niezwykle interesujący i porwie Cię co najmniej na kilka godzin. Baw się dobrze!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl