android-boom.pl
Leo's Fortune
Aktualizacje:
23-04-2018, 04:00
Wersja:
1.0.4
Android:
4.0
Developer:
1337 & Senri LLC
Folder:
Logiczne
Źródło:

Leo's Fortune v 1.0.4.apk - download za free

0
Leo's Fortune
Leo's Fortune
Leo's Fortune
Leo's Fortune
Leo's Fortune – niezwykle klimatyczna platformówka, grafika której zaczaruje Cię. Ta gra zdobyła już liczne nagrody, otóż, na pewno można stwierdzać, że przed nami bardzo jakościowa zręcznościówka. Raczej zaczniemy od fabuły aplikacji. Akcja tej platformówki toczy się w trochę nieco bajecznym świecie. Świat jest bardzo podobny do naszego lasu. Jednak jest pewna różnica - tu ukazuje się nowa klasa życia: zabawki pluszowe. Tak, teraz te istoty są żywe i gotowe do samodzielnego podejmowania decyzji. Będziesz zarządzał pluszakiem, który ma na imię Leo. Całkiem niedawno mieliśmy nieszczęście: ktoś skradł wszystko złoto naszego przyjaciela. Kiedyś Leo był bogaty i szczęśliwy, a teraz nawet nie ma za co kupić sobie jedzenie.

To jest dziwne, że złodziej, podczas tego gdy skradł pieniądze, dlaczegoś po drodze porozrzucał monety, wskazujące drogę, którą on poszedł. Teraz Leo nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć gonitwę, zbierając po drodze swoje złoto. Gra Leo's Fortune zawiera 24 zróżnicowane poziomy. W każdym z nich należy rozwiązywać różne łamigłówki, a także pokonywać przeszkody. To nie jest takie łatwe, jak to może się wydawać na pierwszy rzut oka. Będziesz musiał zaczynać grę od początku dużą ilość razy.

Zresztą, jak tylko przejdziesz całą grę, otworzysz jeszcze jeden tryb - przetrwanie. W tym trybie zaproponują Ci przejść grę jeszcze jeden raz, przy czym nie możesz ani razu zginąć. Na zakończenie, kilka słów o mocnej stronie aplikacji - grafice i ogólnej atmosferze. Rzeczywiście, wszystko wygląda bardzo fajnie. Grafika jest wykonana w realistycznym stylu. Podczas gry mam uczucie, niby oglądam prawdziwe kino, a nie gram w platformówkę na smartfonie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl