android-boom.pl
Monument Valley
Aktualizacje:
9-01-2021, 06:22
Wersja:
2.5.18
Android:
2.7.17
Developer:
ustwo
Folder:
Logiczne
Źródło:

Monument Valley v 2.5.18.apk - download za free

0
Monument Valley
Monument Valley
Monument Valley
Monument Valley
Monument Valley – wspaniała, klimatyczna łamigłówka, na wydanie której czekało sporo osób. Akcja gry toczy się w niejakim świecie fantasy. Jest on niezwykle piękny i urozmaicony. Najbardziej wyjątkowe w tym świecie - to wspaniała architektura gmachów, a także mnóstwo iluzji wizualnych, pojawiających się wskutek budowy gmachów.

W grze Monument Valley będziesz zarządzał malutką dziewczynką - księżniczką tego świata. Dziewczyna z natury jest badaczką i zwolenniczką przygód. Właśnie dlatego ona stale pragnie wędrować po świecie i oglądać przepiękne budowle na ulicach. Niestety, interesy głównej heroiny nie podziela jej ojciec. On uważa, że podróże po świecie są niebezpieczne. Dlatego, dziewczyna ciągle jest śledzona przez ludzi-wron, którzy, w razie, jeśli ona chce pójść z domu, tuż od razu zwracają ją. Oczywiste, że dziewczyna nie straciła interesu do badań, nawet w obecności Warty. Dlatego, główna heroina nieustannie próbuje przejść niezauważoną przez ochronę, po to, żeby obejrzeć kolejną nową budowlę. To nie takie łatwe, jak to się wydaje. Dlatego musisz pomóc naszej przyjaciółce.

Ta gra jest podzielona na 10 rozdziałów. W każdym z nich czeka Cię nietypowa budowla do badania, i również nowa lokalizacja ochrony. Musisz wymyślić, w jaki sposób przejść niewidocznie przez Wartę, po to, aby ukończyć poziom. Jeden ze specyficznych aspektów gry - to atmosfera. Jest ona nietypowa i wspaniała. Zostało to dopracowane kosztem świetnej grafiki i zachwycającego udźwiękowienia.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl