android-boom.pl
Doodle Alchemy
Aktualizacje:
11-01-2019, 16:26
Wersja:
1.3.2
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
BYRIL
Folder:
Logiczne
Źródło:

Doodle Alchemy v 1.3.2.apk - download za free

0
Doodle Alchemy
Doodle Alchemy
Doodle Alchemy
Doodle Alchemy
Alchemia (Doodle Alchemy) - gra dla urządzeń z systemem Android. Nie zważając na to, że gra bez wątpienia należy do gatunku łamigłówki, gracz podczas przechodzenia Alchemy na papierze zanurza się w przyjaznej atmosferze i świetnie spędza czas. Gra jest kolorowa, posiada niezłą oprawę graficzną, również towarzyszy jej porywająca muzyka. Przejście Alchemii na papierze polega na "wytwarzaniu elementów", innymi słowy - w tworzeniu świata.

Aby przejść Alchemy na papierze, należy połączyć ze sobą różne elementy, tworząc kombinacje i otrzymując stosowne odpowiedzi. Wynikiem tego będzie "nowoprzygotowany" przy pomocy wirtualnej magii świat. Podpinając lewym klawiszem myszy (podczas gry na komputerze stacjonarnym lub na laptopie) lub palcem (na urządzeniu mobilnym) podstawowe elementy, których na początku będzie tylko cztery, należy nakładać na siebie, jakby mieszankę, a w przypadku, jeśli połączenie elementów było wybrane poprawnie, powstaje nowa substancja, którą można łączyć z innymi.

Stopniowo przechodząc Doodle Alchemy krok po kroku, graczowi otwiera się stworzony przez niego świat: góry i morza, piasek, roślinność, zwierzęta, słońce i mrok, chmury i burze..... itd.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl