android-boom.pl
Where's My Water? 2
Aktualizacje:
21-12-2018, 04:18
Wersja:
1.7.0
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
Disney
Folder:
Logiczne
Źródło:

Where's My Water? 2 v 1.7.0.apk - download za free

0
Where's My Water? 2
Where's My Water? 2
Where's My Water? 2
Where's My Water? 2
Krokodyl Swampy, zamieszkujący kanalizację Nowego Jorku, jest całkiem nie podobny do swoich współplemieńców. Okropne aligatory napadają na ludzi i wystraszają wszystkich ośmielających się wejść do ich podziemnego miasta. Co gorsza, żaden krokodyl nigdy nie mył się! Zielone gady mieszkają w okropnym brudzie i śmiecą nieustannie, ale Swampy wcale taki nie jest. Ten miły i wesoły krokodyl nikogo nie atakuje, a u niego w domu zawsze jest czysto i posprzątane. Przyjmować kąpiel lubi jak najbardziej! Tylko on posiada zainstalowany w kanalizacji prawdziwy rurociąg, który doprowadza do mieszkania Swampy świeżą i czystą wodę. Co prawda, krokodyl ma problem z porządnymi materiałami, wszakże rurociąg majstrowano z tego, co było pod ręką. Jasne, że ten niepewny system często łamał się, a bohater musiał go ciągle remontować. Właśnie teraz po raz kolejny wszystko złamało się, i to w najbardziej nieodpowiedniej chwili - gdy Swampy zażywał kąpieli! Pomóż biedakowi jak najszybciej odremontować to wszystko i w końcu normalnie wziąć prysznic!

System rurociągów jest umieszczony głęboko pod ziemią, dla jego uruchomienia i doprowadzenia świeżej czystej wody do łazienki Swampy należy przeprowadzić wodę po kilku działkach. W tej grze każda z takich działek – to oddzielny poziom, i w końcu rurociąg będzie działał tylko wtedy, gdy zremontujesz wszystkie komunikacje i przejdziesz wszystkie poziomy. Każda działka posiada źródło wody - to może być jak nieduża kałuża, tak i tryskająca pod silnym naporem rura. Twoje zadanie - doprowadzić tą wodę do Swampy dla kąpieli, i to jak najprędzej, skoro biedny krokodyl-czyścioch bardzo cierpi z tego powodu. Znajdź lokalizację źródła wody i rury, do której należy ją doprowadzić. Przemyśl dokładnie wszystkie szczegóły i kop! Ziemię, zagradzającą drogę od źródła do odbiornika, można rozgrzebać poprzez zwykłe naciśnięcie lewego klawisza myszki. Bądź ostrożny, i postaraj się nic nie zaczepić, ponieważ wtedy poziom trzeba będzie powtarzać od nowa.

Gra zawiera w sobie bardzo wiele interaktywnych obiektów, które istotnie wpływają na przechodzenie gry i mogą ją fest utrudnić. Po pierwsze, w przypadku skomplikowanego i zawiłego systemu komunikacji nie każdy rurociąg prowadzi do wanny krokodyla. Na pewno będziesz musiał niejednokrotnie powtarzać poziomy przez to, że faktycznie doprowadzisz wodę nie do tej rury i wylejesz ją bezpośrednio do kanalizacji. Również na wielu poziomach spotkasz specjalne ściany, które nie można zburzyć, ale natomiast można poruszyć, napełniwszy wodą specjalne rezerwuary. Na każdym poziomie gry możesz znaleźć trzy gumowe kaczki, których można zebrać, pokapawszy na nie wodą, i otrzymać za to punkty bonusowe.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl