android-boom.pl
Futurama: Game of Drones
Aktualizacje:
21-05-2018, 00:13
Wersja:
1.12.0
Android:
4.1
Developer:
Wooga
Folder:
Logiczne
Źródło:

Futurama: Game of Drones v 1.12.0.apk - download za free

0
Futurama: Game of Drones
Futurama: Game of Drones
Futurama: Game of Drones
Futurama: Game of Drones
Dany projekt został opracowany przez studio Wooga i jest zabawną łamigłówką w tradycjach klasyki "trójka w szeregu", stylizowany pod znaną animowano-serialową franczyzą. W Futurama: Game of Drones Android, w składzie zespołu profesora Farnsworta, postarajcie się zwalczać Zło.

Kluczowe akcje toczą się tutaj okolicach korporacji "Międzyplanetarny ekspres", która usiłuje pokonać swoich konkurentów przy pomocy jakościowych oraz bardzo szybkich usług dostawy ładunków. W miarę przechodzenia dosyć wielkiej ilości poziomów spotkacie znanych bohaterów multfilmu - Leela, Fray i, oczywiście, że robot Bender. Należy im nabrać wystarczającą ilość punktów dla zadania ciosów w sposób przestawiania kombinacji elementów. Twoje zadanie w aplikacji - połączyć w grupy dronów , którzy dostarczają ładunki do miejsca przeznaczenia. Twój zespół walczy z odwiecznymi wrogami w osobie "Życzliwych Robotów-mamusiek".

Oprócz odnośnie surowej klasycznej rozrywki, gra odróżnia się od analogicznych projektów wielką ilością specyficznego humoru, doskonałą wizualną interpretacją kultowego animowanego wszechświata i własną fabułą, bezpośrednio nie powiązaną z Futuramą. Powodzenia!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl