android-boom.pl
Monster Crusher
Aktualizacje:
22-05-2018, 00:17
Wersja:
1.6
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
Gamma Play .com
Folder:
Logiczne
Źródło:

Monster Crusher v 1.6.apk - download za free

0
Monster Crusher
Monster Crusher
Monster Crusher
Monster Crusher
Monster Crusher – prościutka arkadowa łamigłówka z miłymi potworkami, łącząca w sobie elementy tetris i kazualnej arkady. Zobaczysz nieduże pole do zabawy, na którym w górnej części wyświetlacza będą spadały na Ciebie przeróżne potworki pewnych kolorów, a Ty powinieneś ustawiać je w dolnej części ekranu, zamieniając przy okazji potworków, które osiedliły się w dolnej części ekranu.

W sumie gra zawiera dwa tryby: arkada i nieskończoność, poziom trudności będzie w nich stopniowo wzrastać, oferując nam przeróżne sposoby rozwiązania przedstawionych łamigłówek. Aby usunąć potworów z pola zabawowy, musisz ich składować jeden na drugiego, ale one będą zniszczone nie w przypadku układania na stos trzech jednakowych istot, a w razie składowania dwóch, wszakże, granie w arkadę nie jest tak skomplikowane, jedynie trzeba szybko orientować się i zmieniać kierunek padania kolejnego potworka.

Grafika w grze średnia, niewystarczająco wyrysowana, brak jaskrawych efektów, ale w każdym razie gra będzie ciekawa, tym bardziej poziom trudności nie powoduje nudy.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl