android-boom.pl
Zenge
Aktualizacje:
1-05-2018, 08:00
Wersja:
1.03
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
www.hamsteroncoke.com
Folder:
Logiczne
Źródło:

Zenge v 1.03.apk - download za free

0
Zenge
Zenge
Zenge
Zenge
Gra Zenge - przyjemna standardowa łamigłówka typu "puzzle". Mało kto zwróciłby na nią uwagę, jednak deweloperzy dołożyli starań, aby było wręcz odwrotnie. To wszystko dzięki chytrym sztuczkom aktywnie używanym w innych grach tego gatunku.

Gra podobnie jak każda inna układanka oferuje nam do zbierania pewny wcześniej zdefiniowany wzór z kawałków, co prawda nie można to nazwać klasyką, są tu kawałki zupełnie różnych rodzajów i struktury, co więcej, czasami bardzo łatwo umieścić je na swoje miejsce, ponieważ nic innego po prostu nie pasuje. Zresztą, gra nie pretenduje na wysoki poziom trudności. Natomiast, aby gra była pamiętną, deweloperzy zdecydowali się dodać bardzo jakościową grafikę, wspaniały soundtrack i ciekawy design, co w sumie sprawia, że gra jest bardzo atmosferyczna, a więc z niewiadomych przyczyn w nią nieustannie chcę się grać. Przy okazji bonusem za taką chęć będzie duża ilość poziomów, które zajmą Ci wiele czasu.

Zresztą, aby przynajmniej w jakiś sposób utrudnić Ci zadanie, deweloperzy zdecydowali się ustawić jako ważną regułę gry kolejność układania elementów. Poziom trudności, jeśli można to tak nazwać, polega na tym, że wszystkie elementy przesuwają się do właściwego miejsca w tej samej płaszczyźnie w sposób, że ustawiwszy jeden element na miejscu, nie można będzie ustawić inny, właśnie tu trzeba trochę pomyśleć, aby pojąć, który element warto ustawić pierwszym, ale nie ma tu innych utrudnień, aczkolwiek ilość prób i możliwości usunięcia źle ustawionego elementu nie jest ograniczona. Poza tym, bardzo przydatna sztuczka, ułożywszy wszystkie elementy otrzymasz wspaniałe obrazki, wykonane w stylu minimalizmu i tematyki kosmicznej, to cudowne!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl