android-boom.pl
Master of Cards - TCG game
Aktualizacje:
6-08-2017, 08:13
Wersja:
3.0.1
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Celtic Spear
Folder:
Karciane
Źródło:

Master of Cards - TCG game v 3.0.1.apk - download za free

0
Master of Cards - TCG game
Master of Cards - TCG game
Master of Cards - TCG game
Master of Cards - TCG game
Gra Master of Cards na Android - porywająca kolekcjonerska gra karciana przypominająca popularną Hearthstone. Z początku gracz powinien ukończyć podstawowy program szkoleń, a następnie musi walczyć z bossami wykonanymi w postaci śmiesznych stworków. Mechanika gry w całej swojej okazałości przypomina grę Hearthstone, dlatego jeśli wcześniej w nią grałeś, nie powinna sprawić Ci trudnosci. Gracze po kolei będą kłaść karty na polu lub używać kart z zaklęciami. W grze spotkasz wielu znanych aktorów i postaci z filmów animowanych zrealizowanych w żartobliwej formie i w jasnych kolorach.

Pod względem swoich umiejętności każdy bohater w grze jest wyjątkowy. Na przykład, Michael Bej będzie losowo zadawać ciosy trzem postaciom przeciwnika. Jeśli na stole leży karta z "priorytetem", to najpierw należy atakować właśnie tę kartę, a już w dalszym ciągu bohatera przeciwnika i inne karty na stole. Jak powiedziano wcześniej, mechanika gry została skopiowana z Hearthstone, ale wobec tego gra nie stała się gorsza, a wręcz przeciwnie. Karty ze sloganem bojowym mogą wybierać cele, a większość umiejętności została zrealizowana w sposób, aby oddziaływać między sobą. Również i zaklęcia nie wyróżniają się niczym szczególnym: odnowienie zdrowia postaci, cios wszystkim postaciom przeciwnika i wiele innego. Niezważając na to wszystko, deweloperom trzeba będzie długi czas rozumować nad bilansem kart, dlatego że w Blizzard stale coś się zmienia i aktualizuje. W odniesieniu do grafiki, to w sumie jest nawet wystarczająco dobra, ale niestety, animacja zawiodła.

Master of Cards - ciekawa kolekcjonerska karcianka strategiczna, będziesz zadowolony z mechaniki gry, grafiki i świetnej muzyki. Tak naprawdę trudno powiedzieć, że gra jest oryginalną, ale dzięki ciekawym kartom i niestandardowemu podejściu gra może na długo zatrzymać się na naszych urządzeniach. Jedyne, co nie odpowiada - to brak odtwarzacza i możliwości bitwy w trybie online.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl