android-boom.pl
Governor of Poker 2 Premium
Aktualizacje:
9-01-2021, 03:22
Wersja:
3.0.6
Android:
3.0.18
Developer:
Youda Games Holding B.V.
Folder:
Karciane
Źródło:

Governor of Poker 2 Premium v 3.0.6.apk - download za free

+1
Governor of Poker 2 Premium
Governor of Poker 2 Premium
Governor of Poker 2 Premium
Governor of Poker 2 Premium
W grze Governor of Poker 2 Premium na Android będziecie mogli zemścić się Waszym przeciwnikom w Amarillo. Do waszej dyspozycji będzie kopalnia węgla, a także 18 miasteczek w województwie Teksas USA. Gubernator pokera 2 dla Android przeniesie Was do Stanów Zjednoczonych Ameryki okresu Dzikiego Zachodu.

Okażesz się na ojczyźnie gry poker i będziesz udowadniał swoje mistrzostwo w walkach z zachodnimi graczami pokera. Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności grania, aby wygrać miliony! Uzyskane pieniądze będziesz mógł potracić na domy, fabryki, a później doprowadzić Teksas i jego okolice sąsiadujące do porządku. Lecz cały szkopuł polega na tym, że szeryf Texasu jest przeciwko jakichkolwiek gier karcianych. Każdy, kto zostanie zauważony za grą, poniesie surową karę. Koniecznym jest przekonać szeryfa, że gra może pomóc województwu. Otóż, angażujcie się do walki i przynieście do Skarbu Państwa miliony dolarów!

Jeśli zdecydujesz się pobrać Governor of Poker 2 Premium na Android, to będziesz bardzo zaskoczony tym, że gra została zaprojektowana w doskonałej trójwymiarowej grafice. Przeciwko Wam będą walczyć 80 rywali w 27 salonach, wykonanych jako jako duch czasu. Podróżujcie po 19 miastach i wygrywajcie!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl