android-boom.pl
Zombie Tsunami
Aktualizacje:
18-05-2017, 09:32
Wersja:
3.6.4
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Mobigame S.A.R.L.
Folder:
Inne
Źródło:

Zombie Tsunami v 3.6.4.apk - download za free

0
Zombie Tsunami
Zombie Tsunami
Zombie Tsunami
Zombie Tsunami
Zombie Tsunami – gra z umarlakami jako przykład runnera, w którym będziesz grać za zombie, a nie uciekać od nich! Nie wiadomo, co tak właściwie spowodowało pojawienie się zombie, ale jeśli chcesz, możesz stworzyć swoją własną historię. Już nie musisz uciekać od krwiożerczych umarlaków, przeciwnie - możesz sterować nimi, w trakcie biegu uzupełniasz skład swojej drużyny o nowe postacie, które powoli, ale udatnie będą wpadały w łapy Twoich stworków.

Zasady gry


Pojawienie się jednego zombie – to już tragedia, jeśli tłumy potworów zaczną brodzić po mieście, to wtedy nie przetrwa żaden człowiek. Grę zaczynasz jedynie z jednym zielonym człowieczkiem z jarzącymi się złością oczyma i ogromną gębą, otwierającą się na widok kolejnego cywila. Jeśli zauważyłeś człowieka, nie wzlekaj i chwytaj go – wyprodukujesz nowego zombie dla swojej drużyny, a już wkrótce będziesz mógł kierować dziesiątkami i setkami stworów. Poziom trudności wzrasta automatycznie, zależy nie tylko od liczby zjedzonych ludzi, ale także od pokonanej odległości. W trakcie biego musimy zbierać monety i przeskakiwać przez przegrody, takie jak opuszczone samochody, samoloty, tanki, ładunki wybuchowe; nie zapominaj też zbierać bonusy.

W celu ułatwienia przechodzenia gry deweloperzy dodali dwa zaawansowane bonusy: pierwszy zamieni Cię w ogromnego zombie strzelającego laserem i niszczącym wszytko na swojej drodze, a drugi pozwoli na przejażdżkę po fali morskiej, która zmiecie wszystkich wrogów, w rezultacie otrzymasz dodatkowe monety i nowe partie zombie. Jeśli ginie ostatni zombie, gra się kończy. Zarobione monety wydajemy w sklepie z ulepszeniami, jak też na kupno nowej akcesorii dla zombie. Grafika została zrealizowana w kreskówkowym stylu, płynne animacje, duża ilość efektów – to wszystko, czego wymaga dobry runner. Zdecydowanie gra zasłużyła na pozytywną ocenę!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl