android-boom.pl
Milionerzy Quiz
Aktualizacje:
10-08-2017, 08:14
Wersja:
2.2.4
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
Red Block Studio
Folder:
Inne
Źródło:

Milionerzy Quiz v 2.2.4.apk - download za free

+2
Milionerzy Quiz
Milionerzy Quiz
Milionerzy Quiz
Milionerzy Quiz
Popularna gra, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę. Pobierz grę, baw się, ucz i pokaż, co potrafisz! Żeby zostać zwycięzcą w tej grze, musisz odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Zasady gry są proste: każdemu pytaniu towarzyszą 4 warianty odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Jeśli nie znasz prawidłowej odpowiedzi, możesz skorzystać z trzech kół ratunkowych: automatyczne odrzucanie dwóch błędnych odpowiedzi, podpowiedź eksperta, pytanie do publiczności.

Jak grać:


• Musisz udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań;
• Możesz skorzystać z czterech podpowiedzi;
• Na koniec możesz wygrać 1 milion dolarów (wirtualnych);
• Jeśli Twoja odpowiedź okaże się nieprawidłowa, stracisz wszystko lub zyskasz kwotę odpowiadającą poziomowi, na którym się znajdujesz;
• Indywidualne osiągnięcia do zdobycia;
• Ratingi online, dzięki którym pokażesz wszystkim, co potrafisz!

W grze dostępne są dwa tryby: bez timera i z timerem. Możesz grać bez limitu czasu, aby odświeżyć się i podzielić wiedzą z rodziną i przyjaciółmi. W trybie z timerem odpowiedź na każde pytanie ma ograniczenia czasowe. Twoje zadanie polega na tym, aby odpowiedzieć jak najszybciej. Dotychczas nie masz pewnośći? Milionerzy w tej nowej mobilnej odsłonie podbili serca tysięcy graczy, możesz bawić się i zdobywać nową wiedzę wspólnie ze swoją rodziną. Nie przegap! Gra zawiera ponad 20000 pytań, które pomogą Ci przetestować swoją wiedzę i sprawdzić ogólny poziom kultury. Aplikacja obsługiwana jest w 10 językach: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, grecki, polski, rumuński oraz holandski. To wspaniałe hobby pokaże Ci, że wciąż masz wiele do nauki. Możesz udostępniać swoje osiągnięcia w sieciach społecznościowych i udowodnić swoim przyjaciołom, że jesteś najlepszy! Powodzenia! Zostań milionerem!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl