android-boom.pl
Wiejskie Życie
Aktualizacje:
28-07-2021, 18:38
Wersja:
5.3.100
Android:
7.0.100
Developer:
DIANDIAN INTERACTIVE HOLDING
Folder:
Inne
Źródło:

Wiejskie Życie v 5.3.100.apk - download za free

+6
Wiejskie Życie
Wiejskie Życie
Wiejskie Życie
Wiejskie Życie
Gra Family Farm Seaside jest uważana za jedną z najpopularniejszych. Gry farmerskie już od dawna są znane i doceniane przez użytkowników, a dzięki jakościowemu wykonawstwu, designu, zachwycającej fabule i łatwości zarządzania, Wiejskie życie znajduje się na pierwszym miejscu. Gra jest całkiem darmowa i nie zawiera mikropłatności. Obecnie liczba użytkowników gry Wiejskie życie wynosi ponad 50 milionów.

W tej grze czeka Cię mnóstwo zwierząt domowych, pojemna stodoła do przechowywania produktów oraz ogromny wybór roślin. One nigdy nie więdną, a jeśli hodowla była udana, otrzymasz zyski. Oprócz tego, można zbudować całe dwie farmy: jedną na morskim wybrzeżu, drugą - na wyspie. Najważniejsze jest to, aby odnieść sukces na początkowych poziomach i zebrać wystarczającą ilość pieniędzy i doświadczenia, aby kontynuować grę.

W miarę postępów i zdobywania doświadczenia w grze, będziesz mógł uprawiać coraz nowsze gatunki roślin, budować obiecujące zakłady przemysłowe i systematycznie zdobywać osiągnięcia, za które będą Ci naliczane bonusy. Gra nosi charakter globalny, dlatego z łatwością możesz konkurować z graczami z całego świata w trybie online.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl