android-boom.pl
Fishdom
Aktualizacje:
14-07-2021, 00:41
Wersja:
2.27.2
Android:
5.82.0
Developer:
Playrix Games
Folder:
Inne
Źródło:

Fishdom v 2.27.2.apk - download za free

-1
Fishdom
Fishdom
Fishdom
Fishdom
Łamigłówka w klasycznym stylu "trzy w jednym rzędzie", w której przekładasz tematyczne morskie żetony na planszy po to, aby stworzyć akwarium swoich marzeń, w trakcie kreowania którego używasz kolorowych tropikalnych rybek, odpowiedni sprzęt oraz dekoracje, które jak nic innego cieszą Twój wzrok.

Jak grać?
Mechanika gry znana każdemu, kto przynajmniej raz zabawiał się w łamigłówki "trzy w jednym rzędzie". Plansza gry "Fishdom" jest wypełniona licznymi tematycznymi żetonami – morskimi gwiazdami, muszlami, krabami i meduzami. Musisz wystawić elementy gry w rzędy - co najmniej trzy żetony pionowo i poziomo. Jeden krok pozwoli Ci przestawić tylko jeden żeton. Im więcej żetonów okaże się w jednym rzędzie - tym więcej punktów zarabiasz. Aby ukończyć poziom, musisz zebrać wszystkie złote płytki na planszy. Prościej już być nie może, ale to tylko na pierwszym poziomie. Poziom trudności wzrasta, a timer (kolumna z prawej strony) kończy się w kilku krokach od oczekiwanego zwycięstwa! Bonusy mogą być pomocne - petardy, dynamit, bomby itd. Niektóre bonusy pojawiają się automatycznie, reszta – dopiero po złożeniu rzędów z pięciu-siedmiu identycznych żetonów. Uwaga i szybkość myślenia są kluczem na drodze do zwycięstwa. Gra logiczna "Fishdom" oferuje zbieranie złotych płyt dla wystrojenia pięknego akwarium, do którego można zasiedlić kolorowe tropikalne rybki, udekorować podwodną roślinnością i dopasować cały niezbędny sprzęt.

Każdy ukończony poziom przyniesie Ci pewną kwotę, którą możesz rozchodować na uroczych mieszkańców akwarium podobnych do " Clown Clark " lub "Butterflyfish". Oby rybek nie dopadła nuda i one czuły się dobrze, ustaw termostat, filtr, kompresor i obsadź swoje akwarium roślinnością, muszlami i innymi elementami dekoracyjnymi zakupionymi w miejscowym podwodnym sklepie. Zagraj w "Fishdom" i stwórz akwarium swoich marzeń, poddając się fascynacji kreatywnych i kolorowych rybek na każdym kolejnym poziomie. Wskazówka: w dowolnym momencie kliknij w okienku w prawej górnej części ekranu, następnie zrób pauzę. Gra jest dostępna za darmo na naszej stronie internetowej i nie wymaga rejestracji.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl