android-boom.pl
Pou
Aktualizacje:
25-05-2018, 12:09
Wersja:
1.4.77
Android:
1.6 i nowsze
Developer:
Zakeh
Folder:
Inne
Źródło:

Pou v 1.4.77.apk - download za free

0
Pou
Pou
Pou
Pou
Pou – to jedna z najbardziej pomyślnych aplikacji na Android w Google Play, pobrana kilka milionów razy. Aplikacja daje Ci możliwość opieki nad maleńką istotą pozaziemską, o którą trzeba troszczyć się wszelkimi sposobami, aby ona rosła, rozwijała się i była szczęśliwą.

Idea gry podobna do idei elektronicznej zabawki tamagotchi niezwykle popularnej na początku stulecia. Co to ma znaczyć? Musisz karmić swojego wychowanka, bawić się z nim, aby było mu wesoło, myć go, aby on był zdrowy, i poświęcić mu tyle uwagi, ile to konieczne. Jeśli będziesz robił to wszystko, wtedy Pou będzie rósł, i, co najważniejsze, aplikacja podaruje Ci za to kapelusze, odzież, albo różne tła dla Twojego maleńkiego wychowańca. Z tej racji zawsze będziesz miał motywację dbać o niego bez przestanku.

Najlepsze w grze Pou to, że istnieje możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami aplikacji - przez Internet możesz przejść do wychowanków Pou Twoich znajomych. Pou – to interesująca aplikacja, która stała się bardzo przebojową z jednego powodu: gra wciąga tak, że zacząwszy, nie możesz opanować swojej troski o wychowanka Pou.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl