android-boom.pl
Toca Kitchen 2
Aktualizacje:
18-07-2017, 12:04
Wersja:
1.2.3-play
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
www.tocaboca.com
Folder:
Inne
Źródło:

Toca Kitchen 2 v 1.2.3-play.apk - download za free

+3
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2 - to zachwycająca edukacyjna gra arkadowa na Android, która obudzi w dziecku prawdziwego kucharza! Proces gry jest skierowany na przygotowywanie najbardziej niesamowitych i oryginalnych potraw. Malutki kucharz ma do dyspozycji ogromną lodówkę w pełni zapełnioną apetytnymi produktami. Ale najpierw trzeba zdecydować się, kogo będziesz częstował wszystkimi przygotowanymi daniami. Masz do wyboru 3 kolorowych gości z podniosłym apetytem i osobistymi preferencjami smakowymi. Zdecydowałeś się? Teraz możesz śmiało ruszać do kuchni! Przy stole już czeka zgłodniały gość, który reaguje na każde działanie kulinarnego mistrza.

Gracz nie musi się ograniczać w ilościach i łączeniu ingredientów ze względu na 6 kuchennych przypraw, które mogą dodać dziwny smak nawet do smażonego kawona! Frytkownica z wrzącym olejem, deska do krojenia z ostrym nożem, rozżarzony piekarnik, nowomodna sokowirówka, patelnia z powłoką nieprzywierającą, duży garnek na palniku gazowym - wszystkie te interaktywne platformy pozwolą dziecku stwarzać własne przepisy i rozwijać fantazję! W dodatku, ingredienty są uzupełnione soczystymi sosami i kuchennymi ziołami, które nawet przy użyciu soku ziemniaczanego zmienią się w dziwny napój. Toca Kitchen 2 jest rozpowszechniana całkiem za darmo i nie zawiera zakupów wewnątrz aplikacji. Deweloperzy akurat usunęli reklamę zewnętrzną, aby dzieci mogły się bawić i otrzymywać przyjemność od rozgrywki.

Przygotowanie oryginalnych potraw sprowadza się do intuicyjnych dotknięć i gestów na wyświetlaczu Android urządzenia. Po lewej stronie wirtualnej kuchni jest umieszczona ogromna lodówka z produktami, które można wyłożyć na stół zwykłym przeciągnięciem palca. Po prawej stronie ekranu znajdują się wszystkie 6 przypraw kuchennych. Kulinarna arkada dla Androida posiada wyjątkową grafikę kreskówkową oraz zabawną animację dla gości. Proces gotowania jest asystowany przez realistyczne dźwięki przypraw kuchennych, które z rzadka przerywają się uciszającym soundtrackiem. Na szczególną uwagę zasługuje emocjonalna reakcja kolorowych postaci dopełniona mimiką i śmiesznymi powiedzonkami.
Тоca Kuchnia 2 - to wspaniała kulinarna arkada na Android, która przypadnie do gustu dzieciom w młodszym wieku szkolnym.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl