android-boom.pl
Kinectimals
Aktualizacje:
27-03-2016, 09:56
Wersja:
1.0
Android:
2.2
Developer:
Microsoft Corporation
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

Kinectimals v 1.0.apk - download za free

0
Kinectimals
Kinectimals
Kinectimals
Kinectimals
Kinectimals - nieprawdopodobnie popularny symulator zwierząt na XBOX 360 obecnie dostępny dla naszych smartfonów. Ta aplikacja na pewno może być pozycjonowana jako tamagotchi. Jednak, w niej było zrealizowane o wiele więcej możliwości, niż w wyżej wspomnianej grze. Ta gra zapowiada stać się prawdziwym hitem. Dopiero w ciągu pierwszych dni grę pobrało około 10 tysięcy osób. Dla tej kategorii to wspaniały wynik.

Trochę prehistorii. Rozpoczynacie grę na pewnej nieznanej wyspie, na której zamieszkała ogromna ilość zwierząt. Wcześniej wszystkimi zwierzakami opiekował się niejaki kapitan, ale obecnie on gdzieś znikł, i zarządzanie spada na Twoje plecy. Aplikacja Kinectimals rozpoczyna się od tego, że wybierasz zwierzaka, którym będziesz zarządzał w trakcie całej gry. Zadanie jet dość nietrywialnym, ponieważ jest z czego wybierać, wszystkie zwierzęta są miłe i ładne. Gra rozpocznie się wtedy gdy wybierzecie swego zwierzaka. Główny cel - to odkryć całą wyspę, przejść wszystkie mini gry, uzyskać najwyższy poziom doświadczenia i doświadczyć mnóstwo przyjemności. Oczywiście, że w pierwsze minuty gry będzie widoczna tylko część wyspy. Aby odkryć inne obszary, należy trenerować wasze zwierzęcia, zarabiając punkty. Otóż, na początku musisz go nauczyć wykonywać takie banalne komendy, jak siedzieć, leżeć oraz inne.

Następnie możesz grać ze swoim tygryskiem w mini gry. Przykładowo, można rzucić mu piłkę. Niby nie ma w tym nic skomplikowanego, ale sama akcja jest dosyć fascynująca. Z biegiem czasu będziesz otrzymywał punkty. One przekształcą się do Twojego poziomu, i wyspa będzie otwierała się. Podsumowanie. Przed nami wspaniały symulator zwierząt, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom i ich mamom. Przecież tu są takie miłe zwierzaki!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl