android-boom.pl
Yumm
Aktualizacje:
22-10-2018, 04:26
Wersja:
2.0.6
Android:
2.3
Developer:
Fancygames Ltd
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

Yumm v 2.0.6.apk - download za free

0
Yumm
Yumm
Yumm
Zawsze chciałeś kieszonkowego drapieżnika, ale rodzice Ci zabraniali? Wtedy Yumm jest stworzony właśnie dla Ciebie. Yumm - to gra, która w ciągu długiego okresu była popularna na iPhone, a teraz zdobywa rynek aplikacji na Android. Jak i wszystkie arcydzieła, gra jest bardzo prosta i wesoła. Akurat to polubiły miliony graczy. Wszystko, co Wam trzeba robić w Yumm - to kłaść swój palec do malutkiej buzi niewiadomego zwierzaka i w porę go zabrać, w innym przypadku zostaniecie się bez palca! Jednak, są pewne subtelności: jeśli zabierzecie swoją rękę z buzi prędzej niż należy, to przegracie. Jeśli spóźnicie się... Sądzę, że to jest oczywiste - zostaniecie się bez ręki lub bez palca, w zależności od Waszego szczęścia.

Grę Yumm można odnieść do kategorii aplikacji, które rozwijają szybkość reakcji. Rzeczywiście, jeśli pograć w Yumm godzinę lub dwie, to można całkowicie wyćwiczyć swoją reakcję. Deweloperzy gry w nowej wersji aplikacji, którą możecie pobrać na naszej stronie internetowej z poniższego linku, wzięli po uwagę, że nie wszyscy ludzie są dobrzy pod względem szybkości reakcji. Otóż, nawet jeśli zwierzak odgryzie Wam obydwie ręce, to będziecie mogli kontynuować grę na drugim poziomie. Przy okazji, połaskoczcie brzuszek zwierzaka, będziecie mile zdziwieni.

Podobnie jak w przypadku gier arcydzielnych, Yumm posiada wspaniałą grafikę i dźwięk. To pozwala zrealizować jeden mały figiel: podchodzicie do znajomej dziewczyny ze swoim smartfonem, a sami pchacie rękę do buzi zwierzaka i czekacie, kiedy on Wam ją odgryzie. Wasza przyjaciółka będzie mile zdziwiona, gdy zobaczy kałużę krwi.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl