android-boom.pl
Covet Fashion
Aktualizacje:
2-02-2019, 20:23
Wersja:
3.30.71
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
Crowdstar Inc
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

Covet Fashion v 3.30.71.apk - download za free

+2
Covet Fashion
Covet Fashion
Covet Fashion
Covet Fashion
Cel i zasady gry: rozbudź swoją fantazję, dobierz odpowiedni styl ubrania na imprezę i rób zakupy wraz z aplikacją Covet Fashion - jest to teraz o wiele łatwiejsze i to nie tylko z uwagi na szeroki asortyment i wirtualne pieniądze, a dzięki precyzyjnym obiektom i znanym markom, które istnieją w prawdziwym życiu. Wcielaj swoje pomysły w życie i pracuj w wirtualnej manufakturze!

Fasony i marki: globalna podróż w świecie modnych ubrań i uzupełniającej ich akcesorii zaczyna się od próbnego pokazu – przygotuj się na wydarzenie, skorzystaj z ograniczonych środków pieniężnych i wybierz ubranie najlepszych marek. Zacznij od najmniejszego – dopasuj sukienkę, obuwie, makijaż i fryzurę. Pod koniec przygotowań zrób oględziny, zarabiaj pieniądze i przystąp do nowych zadań o znacznie wyższych wymaganiach. W Covet Fashion - Shopping Game na Android wszystkie marki są prawdziwe!

Ustawienia i głosy: modny i stylowy wygląd często poddawany jest pod głosowanie ogólne - oceń stylizacje innych graczy! Zadbaj o każdy drobiazg i postaraj się stworzyć wyjątkowy styl, który zaskoczy każdego! Podczuj smak mody i stylu wraz z Covet Fashion!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl