android-boom.pl
Frozen Free Fall: Icy Shot
Aktualizacje:
3-11-2017, 00:20
Wersja:
2.5.5
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
Disney
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

Frozen Free Fall: Icy Shot v 2.5.5.apk - download za free

0
Frozen Free Fall: Icy Shot
Frozen Free Fall: Icy Shot
Frozen Free Fall: Icy Shot
Frozen Free Fall: Icy Shot
NOWA INTERPRETACJA KRÓLOWY ŚNIEGU OD DISNEY
Disney – kolejna firma dobra, która odniosła sukces w produkcji filmów animowanych dla całej rodziny, jak też porywających gier, które przyciągają wszystkich, niezależnie od wieku i czasu. Miłej zabawy! Prawdopodobnie Disney to jedyna firma, która na tle nowego filmu stara się o wydanie ciekawej gry z uwspółcześnioną wersją przygód głównych bohaterów filmu. Nowy film animowany pod nazwą «Kraina Lodu» został wydany stosunkowo niedawno i już trafił do wypożyczalni w kinach. Gra na Android, która otrzymała nazwę «Kraina Lodu. Spadające gwiazdy», przedstawia sobą klasyczną łamigłówkę «3 w jednym rzędzie». Kluczowe charakterystyki gry - to 90 poziomów, na których rozwiązujesz łamigłówki wspólnie z bohaterami animowanych filmów, gra obfituje w kolorową grafikę, również zostały zrealizowane efekty specjalne oraz optymalizacja pod większość popularnych urządzeń, rozwinięty system bonusowy.

ROZGRYWKA I ZARZĄDZANIE
Proces gry jest standardowy: masz do dyspozycji ograniczoną ilość kroków, powinieneś zdobyć odpowiednią liczbę punktów, aby uzyskać maksymalną ocenę za poziom. Początkowo te punkty możesz zarobić nawet w bardzo łatwy sposób. Za każdym razem, gdy połączysz więcej niż 3 kryształy za jeden krok, otrzymujesz bonusy. Następnie zostanie zgenerowany bonus, który musisz połączyć z innymi kryształami, aby aktywować jego moc. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie kilku bonusów, co wywoła w miarę trwały efekt i przyniesie Ci ogromną liczbę punktów. Oprócz bonusów, możesz sięgnąć po specjalne umiejętności swoich towarzyszy, niszcząc przy tym zbędne kryształy. Trzeba powiedzieć od razu, że w grze występuje system żyć i za każdym razem, gdy zaczynasz poziom od nowa, tracisz jedno serduszko życia - musisz czekać całe pół godziny, żeby załadowało się nowe. Sterowanie w grze jest wygodne i praktyczne. Jeśli chcesz poprzestawiać kryształy, użyj gestów w lewo-w prawo-w dół-do góry, żeby aktywować możliwości Twojego towarzysza – użyj przysisków.

GRAFIKA I UDŹWIĘKOWIENIE
Pod kątem grafiki gra harmonizuje zarówno swoim stylistycznym podobieństwem do filmu anonimowanego, jak też pięknem zilustrowanych obiektów, płynną animacją, efektami i solidną optymalizacją. Ścieżka dźwiękowa zawsze na topie, nie ma tu się czego sprzeczać, bo to jest Disney. Podsumowując: «Kraina Lodu. Spadające gwiazdy» - zabawna, porywająca i darmowa łamigłówka z gatunku «3 w jednym rzędzie», która Cię zaczaruje! Miłej zabawy!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl