android-boom.pl
My Talking Angela
Aktualizacje:
11-04-2022, 21:39
Wersja:
4.0.7.293
Android:
5.9.1.3187
Developer:
Outfit7
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

My Talking Angela v 4.0.7.293.apk - download za free

+7
My Talking Angela
My Talking Angela
My Talking Angela
My Talking Angela
Odkryj dla siebie świat Rozmawiającej Angeli: wybierz dla niej ubrania, fryzury, makijaż, i nawet dom, grając jednocześnie w miłe porywające mini-gierki. Aplikacja została pobrana 165 milionów razy ... nie możesz tego przegapić!

Zaopiekuj się kotką Angelą
Weź Angelę na wychowanie jako wirtualne zwierzę i zrób tak, aby jej życie stało się bajką! Pomóż jej urosnąć do rangi stylowej miejscowej kotki. Wszystko w Twoich rękach - od czyszczenia zębów do wyboru garderoby!

Troszcz się o nią
Wychowaj z Angeli prawdziwą supergwiazdę! Dbaj o nią, śpiewaj jej piosenki i podkarmiaj ją delikatesami. Nawet nie zauważysz, jak ona zostanie Twoją najlepszą przyjaciółką!

Zrób kolorowy makijaż
Pokaż swoje mistrzostwo i stwórz niepowtarzalny styl dla Angeli! Szminka, cienie do powiek - spróbuj wszystko, czego dusza zapragnie! Masz do dyspozycji kilkadziesiąt różnych kolorów i całkowitą swobodę twórczą - pokaż swoje mistrzostwo!

Pokaż swój styl
Jesteś najmodniejszy – spraw, aby Angela była tak samo modna! Załóż na nią najbardziej stylowe ubrania i sympatyczne kostiumy - od pięknej baletnicy do ninja-punk! Pamiętaj, że możesz dodać do ubrań eleganckie fryzury! Kombinacji jest ponad milion, dzięki czemu z całą pewnością odnajdziesz swój oryginalny styl!

Graj w mini-gry
Baw się w nowe mini-gry! Są tu wszystkie Twoje ulubione gry – od żelatyny do bubble-strzelanki ... z czasem ich będzie więcej!

I wiele innego ...
Odkryj nowe ekskluzywne stroje, przejdź poziomy, zbieraj specjalne naklejki, upiększaj jej dom ... i wtedy ona powtórzy wszystko, co powiesz - w swoim klasycznym stylu!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl