android-boom.pl
School of Dragons
Aktualizacje:
14-09-2017, 16:23
Wersja:
2.9.0
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Knowledge Adventure, Inc.
Folder:
Dla dzieci
Źródło:

School of Dragons v 2.9.0.apk - download za free

+1
School of Dragons
School of Dragons
School of Dragons
School of Dragons
*** Zwycięzca Apppy Award 2014 roku ***
*** №1 wśród wszystkich gier w 35 krajach ***
*** №1 wśród wszystkich gier fabularnych w 80 krajach ***

"To wspaniały świat kreatywności pełny nieskończonych badań i zachwycających questów, które na pewno będą dla Ciebie czymś więcej niż intryga» - Dragon games online.

Dołącz się do Czkawki, Szczerbatka i Astrida w fabularnej grze wieloosobowej (MMORPG) 3D gry "Szkoła Smoków", w której będziesz mógł grać w świecie multfilmu "Jak wytresować smoka" studio DreamWorks ze wszystkimi ulubionymi smokami i przyjaciółmi-wikingami. Tutaj opanujesz wszystko: od podstaw nauki do sztuki strzelania ognistymi kulami hasając po niebie na własnym smoku! Wychowaj, wykarm i przeszkol swojego smoka - im więcej osiągniesz ze swoim smokiem, tym mocniej rozerwą się więzy z nim, i tym wyżej zaawansujesz w rankingach gry „Szkoła smoków”. Połącz się z innymi graczami w klany, aby wspólnie poszukiwać przygód i rządzić Osłem, zdobywając sławę i nagrody! Po tym, jak zapiszesz się do Szkoły Smoków, możesz wziąć udział we wszystkich zabawach i przygodach z filmu "Jak wytresować smoka" w świecie 3D!

WŁAŚCIWOŚCI
• Odwiedź znane postacie, takie jak Czkawka, Szczerbatek oraz inne z multfilmu "Jak wytresować smoka". W miarę przechodzenia gry "Szkoła Smoków" znajduj nowych przyjaciół!
• Granie na urządzeniach mobilnych, na Facebooku i na komputerze - nie ma problemu. Pierwsza w swoim rodzaju gra ze wsparciem dla różnych platform!
• Graj i patrz - przeglądaj odcinki multfilmu, które pozwolą zanurzyć się w świecie Osłów!
• Lataj wspólnie z Szczerbatkiem, Wichurą, Śmiertnikiem i innymi smokami w letnim klubie w drodze do tytułu Wielkiego Władcy Smoka!
• Rozgrywka toczy się wokół nauki - biologii, geografii i fizyki, jak również najprostszych rodzajów broni. To jedna z pierwszych gier, gdzie szkolenia są oparte na naukowych podstawach standardów następnego pokolenia.
• Użyj tabletu do udziału w wyścigach z władcami smoków i wygraj nagrody i sławę!
• Ogromny świat Osłów zaangażuje Cię w takie działania, jak szkolenia lotnicze na smokach, praktyka strzelania ognistymi kulami, rolnictwo, rybołówstwo i wiele innego!
• Stwórz swój własny, unikalny awatar. Wybierz własnego smoka i dostosuj jego wygląd zewnętrzny przy pomocy wielu różnych funkcji.
• Czatuj ze znajomymi i znajduj nowych w tym fantastycznym świecie!
• NOWE tajemnicze skrzynie: odkrywaj fantastyczne skarby, które pomogą Ci w Szkole Smoków.
Informacje rejestracyjne są uzupełniające (dla dzieci poniżej 13 roku życia konieczna jest rejestracja rodziców). Możesz otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach i nowych funkcjach w grze, a także o integracji edukacyjnej w świecie-online dla dzieci.
W grze "Szkoła Smoków" używana jest waluta gry, umożliwiająca odblokowanie zawartości gry, opcje dostosowywania oraz materiały eksploatacyjne. Można ją zarobić w grze, lub nabyć dodatkowe monety gry za pośrednictwem konta iTunes. Możliwość zakupu ulepszeń można zablokować poprzez jej wyłączenie w ustawieniach urządzenia.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl