android-boom.pl
Fruit Ninja
Aktualizacje:
5-08-2021, 00:39
Wersja:
2.6.9.494348
Android:
3.3.1
Developer:
Halfbrick Studios
Folder:
Akcja
Źródło:

Fruit Ninja v 2.6.9.494348.apk - download za free

0
Fruit Ninja
Fruit Ninja
Fruit Ninja
Fruit Ninja
Świetna gra zręcznościowa! Po raz pierwszy została wydana na iOS, a niedługo po tym stała się dostępna dla telefonów z systemem operacyjnym Android. Gra Fruit Ninja jest naprawdę porywająca, będziesz chciał grać znowu i znowu. Miliony osób na całym świecie już doceniły tę grę i dlatego można powiedzieć z całą pewnością, że ona naprawdę jest popularna.

Owocowy Nija (tak tłumaczy się nazwa tej gry) nie zmusza Cię zabijać przeciwników lub pokazywać okrucieństwo w jakiejkolwiek innej formie. Niesamowite, że właśnie w ten sposób aplikacja stała się na tyle popularna, nie zawiera ani kropli gwałtu i nie ma na celu pierwszeństwa. Wszystko jest bardzo proste! Poczujesz się w roli prawdziwego japońskiego ninja. Będziesz ćwiczył swoje umiejętności na różnych owocach tropikalnych, rozcinając je na pół ostrym naostrzonym jak brzytwa mieczem. Jaskrawe kolory, grafika, doskonała japońska przystępność – to wszystko wygląda na tyle zabawne i dobre, że nie chce się ani na chwilę wypuszczać telefonu z rąk!

Choć gra jest rzeczą znamienną, nie zajmuje dużo miejsca i ma niewysokie wymagania techniczne w stosunku do Twojego smartfona. Podczas uruchamiania gry, w menu głównym spotkasz mądrego ninja-nauczyciela, który opowie Ci o wszystkich subtelnościach i nauczy, w jaki sposób maksymalnie efektywnie rozrąbywać bez przerwy podlatujące do góry owoce. Jeśli z entuzjazmem podchodzisz do gier, chcesz się zabawić, zrelaksować, wtedy pobierz grę Fruit Ninja na swój telefon!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl