android-boom.pl
Subway Surfers
Aktualizacje:
7-02-2019, 12:24
Wersja:
1.99.0
Android:
4.0
Developer:
Kiloo
Folder:
Akcja
Źródło:

Subway Surfers v 1.99.0.apk - download za free

+6
Subway Surfers
Subway Surfers
Subway Surfers
Subway Surfers
Subway Surfers android - niewiarygodnie popularny runner, który stał się hitem na ios, obecnie dostępny i dla naszych smartfonów. Ta aplikacja na pewno wejdzie do top 30 najlepszych bezpłatnych gier google play: gra dostępna jest w sklepie dopiero jeden tydzień, a ją już pobrało ponad pól miliona osób. Jeśli Ty - fanatyk zręcznościowych runnerów, to po prostu zakochasz się w tej grze. Kto w dzieciństwie nie lubił chuliganić? Ktoś rysował na płotach, ktoś rozbijał okna i tak dalej. Oto i nasi bohaterzy z imionami Jake, Lusy, Ninja, Frank, King, Frizzy, Tricky, Fresh, Spice i Yutani zdecydowali się pomalować płot miejscowej zajezdni kolejowej. Gdy chłopcy uczynili swój wybryk, za nimi pobiegł zły ochroniarz ze swym psem. Więс, jak już się domyśliliście, będziemy musieli uciekać od nich. Mimo tego, że ochroniarz - gruby, a piesek - podręczny, to nie będzie tak łatwo zrobić.

Jest nam znana po prostu ogromna ilość wszelkich runnerów, jednak tu czeka nas coś zupełnie nowego. Grafika w grze Subway Surfers Android jest zrobiona stylu multfimów, lecz to nie przeszkadza podziwiać przemalowane tekstury oraz gładką animację. Rozgrywka jest zrobiona w klasycznym stylu. Wszystko, co musicie robić - to uciekać od złodzieja, wskakując po drodze na przeróżne wyżyny. Ale to tylko początek zalet tej aplikacji. Od samego początku będziemy grać za Jakie, ale później będziemy móc otworzyć wszystkie postacie. Jak już mówiłem, cała gra odbywa się na zajezdni kolejowej. Będziemy móc wskakiwać na lokomotywy i pociągi, będziemy mogli odlecieć na kilka metrów, zabrawszy odpowiedni bonus, będziemy zwiewać przed ochroniarzem, zbierając po drodze monety, bonusy i litery, za które otrzymujemy prezenty. A jeśli Ty - prawdziwy szczęściarz, to możesz spróbować swoje szczęście za pomocą tajemniczej skrzyni.

Kupujcie różne przedmioty, udoskonalajcie je, otwierajcie nowe postacie, wykonujcie codzienne misje, rywalizujcie z innymi graczami z całego świata. To i wiele, wiele innego czeka Was w tej szykownej grze.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl