android-boom.pl
Grand Theft Auto: Vice City
Aktualizacje:
6-02-2019, 20:09
Wersja:
1.09
Android:
2.3
Developer:
Rockstar Games
Folder:
Akcja
Źródło:

Grand Theft Auto: Vice City v 1.09.apk - download za free

+12
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City
Czy jesteście gotowi spróbować coś nowego, wspominając równocześnie dawne czasy? Okres, gdy miliony osób dobami grały w legendarne gry z serii GTA. Zapewne, jednym z jaskrawych przedstawicieli tej serii jest dotychczas Vice City. No, a teraz postaram się więcej opowiedzieć o grze, która zapowiada stać się nie tylko hitem tej jesieni, ale również wedrzeć się do top najlepszych gier roku. Przedstawiam Waszej uwadze świetną GTA Vice City Android!

Kiedyś wszyscy graliśmy w tę grę na РС, znaliśmy na pamięć wszystkie misje i miasta, ale teraz będziecie mogli czerpać przyjemność ze wszystkich atrakcji tej aplikacji nie odchodząc od swego smartfona czy tabletu. Wszyscy już wiedzą o wspaniałej grafice, ale dla początkujących w tej kategorii opowiem wszystko szczegółowo. Czeka nas z Wami pełnowartościowy 3D świat z doskonale wyrysowanymi przedmiotami oraz personażami. Również tu są bardzo dobrze skonstruowane miasta: piękne domy, fajne samochody, tłumy ludzi, różne zabudowania, port i wiele innego. Rozgrywka aplikacji GTA Vice City Android jest czymś w rodzaju stymulatora życia przestępcy. Tak, nie przesłyszeliście się! Będziecie rabować banki, strzelać do złych chłopców, bić się z policjantami, kraść auta, ale to tylko początek listy. Czeka na Was ogromna ilość misji oraz zadań pobocznych.

Umykajcie przed pogonią, kupcie sobie fajny pistolet, z którym bez strachu powędrujecie nawet do najniebezpieczniejszej dzielnicy miasta, latajcie na samolotach, wskoczcie do jakiejkolwiek auta, które sobie upodobaliście, i ostrzeliwujcie z niego wrogów. Owa gra była protoplastem NOWEJ kategorii w światowym przemyśle gier. Wiele dużych firm starało się odtworzyć coś podobnego, lecz nikomu nie udało to się tak jak Rokstar Games. Pobierzcie tę grę z naszej strony internetowej i pogrążcie się w ten niebezpieczny, ale bardzo ciekawy świat. Miłej zabawy!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl