android-boom.pl
Monster Dash
Aktualizacje:
20-03-2022, 18:38
Wersja:
2.7.3
Android:
4.1.5305
Developer:
Halfbrick Studios
Folder:
Akcja
Źródło:

Monster Dash v 2.7.3.apk - download za free

0
Monster Dash
Monster Dash
Monster Dash
Monster Dash
Monster Dash – kolejna odsłona serii gier arkadowych od studia Halfbrick, znanego do tej pory z całego szeregu produkcji gier, takich jak Fruit Ninja lub Jetpack Joyride. Tym razem deweloperzy zastosowali sprawdzone rozwiązania, a wydana przez nich zręcznościowka wywołała ogromną fascynację! Biorąc za podstawę upowszechnioną rozgrywkę, poziome runnery, dodając fabułę ze słynnymi postaciami, studio Halfbrick wydało grę zręcznościową z oryginalnym stylem oprawy graficznej, rozmaitymi trybami gry z dużym wyborem przedmiotów i kontynuowalną rozgrywką na tle standardowej mechaniki gry.

Biegaj jak wiatr, skacz jak gazela, strzelaj jak szaleniec! Porywająca gra akcji, która sprawi, że będziesz długo pamiętał, jak nasz bohater gromi hordy potworów w sześciu niesamowitych światach, przeskakuje przez wrota i oddaje strzały z płonących pistoletów! Taka broń jak Rozjemca czy Pistolet sygnałowy będą szybko eliminować Twoich przeciwników. W trakcie gry natrafisz na Reaktywny plecak z karabinem maszynowym, który pozwoli rozwinąć maksymalną prędkość, a nowy tryb Codziennych wydarzeń oferuje codziennie nowe zdania do wykonania!

Oprócz pokonywania przeszkód, zadaniem gracza jest rozstrzeliwanie potworów - zaczynając od zombi, kończąc na yeti. Dysponujemy trzema życiami, które można uzupełnić poprzez zbieranie dodatkowych bonusów. W grze dostępna jest także broń i motocykle, które pomogą w walce z siłami zła. Faktycznie sens gry polega nie tylko na przechodzeniu na kolejne poziomy, a w jak najdłuższym odpieraniu ataków potworów — w Monster Dash możesz śledzić tabele rankingów i przeglądać statystyki.

Rzuć się w wir wybuchowej zabawy! Zagraj w Monster Dash!

UWAGA:
Wszelkie zakupy w grze są opcjonalne. Aby wyłączyć tę funkcję, możesz zmienić ustawienia na swoim urządzeniu.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl