android-boom.pl
Spider-Man Unlimited
Aktualizacje:
18-12-2018, 20:22
Wersja:
4.6.0c
Android:
4.0 i wyżej
Developer:
Gameloft
Folder:
Akcja
Źródło:

Spider-Man Unlimited v 4.6.0c.apk - download za free

+4
Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited
Gra Spider-Man Unlimited – nowe arcydzieło o sławnym superbohaterze z udziałem francuskich programistów – studio Gameloft!

ROZGRYWKA
Wygląda na to, że Gameloft zamierza w przyszłości aktywnie współpracować z Marvel i DC, dlatego, że kategoria komiksów i superbohaterzy wprawiają ich w zachwyt, nie mówiąc o tym, że właściwie to jedno z niekończących się źródeł natchnienia. Teraz pomyśl, jak wiele różnych bohaterów istnieje w światach komiksów (sam tylko Marvel liczy ponad 30 światów). Kolejna ich odsłona - to zręcznościówka, która uwspółcześnia historię Człowieka-Pająka; przyjdzie mu walczyć z całą grupą złoczyńców, nazywających siebie Złowieszczą szóstką, jak też Zielonym Goblinem, Hobgoblinem, Electro i innymi mniej popularniejszymi antybohaterami!

ZARZĄDZANIE
Podobnie, jak w większości gier z danego gatunku programiści zdecydowali się "nie wyważać otwartych drzwi" i zrobić zwykłe sterowanie za pomocą tapnięć, które będzie dla Ciebie praktyczne, podczas gdy będziesz z szaloną prędkością tapać po ekranie, aby przebić się do góry w pajęczynie, nie zaczepiając budowli, znajdujących się tuż obok :) Sama przyjemność, czyli porywająca gra, która sprawi, że będziesz miał do dyspozycji mnóstwo interaktywnych obiektów, a po drodze natrafisz na różnych superzłodziejów, którzy tak czy inaczej będą Ci dokuczać!

PRZEDSTAWIENIE GRAFICZNE
Wizualizacja gry jest naprawdę elegancka i mile zaskoczy każdego, kto lubi komiksy, wykonana w tej samej stylistyce, jak Ultimate Spider-Man na PC, która w swoim czasie stała się hitem superbohaterskiej kategorii. Jakościowo wykonane efekty, zarówno wizualne, jak i dźwiękowe, szybko zmieniające się jedna za drugą lokalizacje - wydawałoby się, że dopiero co uciekłeś od laserów w "Oskorp", a teraz latasz między oknami drapaczy chmur! Dostępne są również opcje personalizacji bohatera i różnych power-up-ów, które sprawią, że poczujesz się pewnie w konfrontacji z niebezpiecznymi wrogami na następnych poziomach.

Podsumowanie
Kolejna gra do Twojej domowej kolekcji gier i aplikacji. Najprawdopodobniej jedynym minusem gry są mikropłatności, które w darmowych grach francuzów są dość «solidne».
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl