android-boom.pl
Suicide Squad: Special Ops
Aktualizacje:
7-10-2016, 04:16
Wersja:
1.1.3
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Warner Bros. International Enterprises
Folder:
Akcja
Źródło:

Suicide Squad: Special Ops v 1.1.3.apk - download za free

+2
Suicide Squad: Special Ops
Suicide Squad: Special Ops
Suicide Squad: Special Ops
Suicide Squad: Special Ops
Suicide Squad: Special Ops - gra na Android oparta na motywach filmu „Legion samobójców”. Nie mówiąc o tym, że film jeszcze nie wszedł do kin, firma Warner Bros. przedstawiła dynamiczną 3D-strzelankę z niezwykle ciekawą historią dla graczy, jakościową grafiką i udźwiękowieniem.

Będziesz kierował drużyną superbohaterów i wyruszysz na poszukiwania zaginionej grupy zwiadowczej Midway-City. Do gry możesz wybrać jednego z trzech bohaterów: Deadshota po zęby uzbrojonego w karabiny snajperskie, Harley’a Quinn, który dobrze włada kijem baseballowym lub meksykańskiego chłopa Diablo, który spala wszystko na swojej drodze wszechpochłaniającym ogniem. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności, asortyment technik bojowych i nawyków. W razie potrzeby w każdym momencie gry możesz szybko zmienić bohatera odpowiednio dysponując jego umiejętnościami w trudnych sytuacjach. Gra jest pozycjonowana jako strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, gracze będą uczestniczyć w dynamicznych porywających bitwach z różnymi poziomami zagrożeń i wrogami. Gracze są odpowiedzialni za posuwanie bohaterów i trafianie do celu, a strzelanie z kolei odbywa się w trybie automatycznym. Sens misji polega na doszczętnym zniszczeniu wrogów na miejscu i oczyszczeniu ulic miasta od członków przestępczych gangów. Warto przygotować się do trudniejszych pojedynków z podstępnymi bossami, wyróżniającymi się pod względem niesłychanej siły i wytrzymałości.

Gracze mogą poprawiać zdrowie swoich bohaterów i ulepszać amunicję bezpośrednio na lokalizacjach. W różnych lokacjach do gry systematycznie będą ukazywać się przydatne przedmioty, dlatego pomimo walk musisz zbadać dokładnie obszar świata wirtualnego. Po osiągnięciu pewnego poziomu, można aktywować absolutną umiejętność, umożliwiającą zniszczenie większej ilości wrogów w jak najkrótszym czasie. "Suicide Squad: Special Ops " – to dobrze implementowana strzelanka mobilna z perspektywy pierwszej osoby. Projekt gry usatysfakcjonuje Cię pod względem jakościowej grafiki, wizualizacji, dynamicznej fabuły i dobrej fizyki.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl