android-boom.pl
Star Wars™: Galaxy of Heroes
Aktualizacje:
29-08-2017, 04:21
Wersja:
0.9.242934
Android:
4.1 i nowsze
Developer:
ELECTRONIC ARTS
Folder:
Akcja
Źródło:

Star Wars™: Galaxy of Heroes v 0.9.242934.apk - download za free

+3
Star Wars™: Galaxy of Heroes
Star Wars™: Galaxy of Heroes
Star Wars™: Galaxy of Heroes
Star Wars™: Galaxy of Heroes
Zbierz swoich ulubionych bohaterów z "Gwiezdnych wojen" - Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader i wiele innych, ze wszystkich epok, a następnie pokonaj przeciwników w epickiej walce RPG. Zbierz potężną drużynę, opracuj najlepszą strategię w celu odniesienia zwycięstwa w bitwach, które odbywają się w miejscach kultowych i otrzymaj status legendarnego mistrza golo gier!

STWÓRZ SWOJĄ NIEPOKONANĄ DRUŻYNĘ
Stwórz potężne drużyny dobrej i ciemnej strony bohaterów (podobnie jak dżedaje i sithowie) i postacie żołnierzy wszechświata "Gwiezdnych Wojen". Tworząc formacje dla RPG-walk, musisz wybierać bohaterów o uzupełniających się charakterystykach i szukać strategicznych rozwiązań!

KOLEKCJONUJ SŁYNNYCH BOHATERÓW
Kolekcjonuj postacie z oryginalnej trylogii, prequeli i animowanych seriali telewizyjnych ("Gwiezdne Wojny”: Wojny Klonów", " Gwiezdne Wojny: Rebelianci"i inne). Tak jak to bywa w RPG, każda nowa postać dysponuje potężnymi atakami i umiejętnościami!

SZKOL POTĘŻNYCH BOHATERÓW
Aby zadawać coraz większych ciosów (wśród nich - Darth Vader, Boba Fett, Lando Calrissian i Organa), wypracuj taktykę gry i nie zapomnij o dobrym wyposażeniu. Odkryj specjalne zdolności liderskie, aby wzmocnić swoją drużynę i uzyskać dostęp do nowych metod, takich jak Błyskawicy Mocy, Dartha Sidiousa, Gniew Wookiego Chewbaki i wiele innych.

WALCZ W LEGENDARNYCH LOKACJACH
Wykonaj heroiczne misje na Hoth, Bespin, Tatooine, Coruscant i nie tylko. Odblokowuj specjalne postacie, grając nimi w kampaniach jasnej i ciemnej strony.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl