android-boom.pl
Assassin's Creed Pirates
Aktualizacje:
19-09-2016, 06:10
Wersja:
2.9.1
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Ubisoft Entertainment
Folder:
Akcja
Źródło:

Assassin's Creed Pirates v 2.9.1.apk - download za free

+2
Assassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates
Pływasz po morzu Karaibskim już prawie cały rok! W tym czasie musiałeś walczyć z najbardziej zaciętymi przeciwnikami, rabując przy tym najbogatsze statki i szukając tajemnicze skarby ... Panie Kapitenie, właśnie nadszedł czas kontynuowania Twojej przygody na Ziemi! Poznaj ukryte od oczu ludzkich świątynie Majów w zupełnie nowym trybie gry "Runner"! Zbieranie kamieni Majów, porozrzucanych po 64 świątyniach, sprawi, że będziesz mógł odkrywać fragmenty starożytnych map ... Masz do dyspozycji wszystkie fragmenty, aby dowiedzieć się, gdzie zostały zakopane 8 fantastycznych skarbów! Nie zapomnij rozejrzeć się dookoła! Przebiegając obok świątyń, możesz natrafić na 24 nowe skrzynie ze skarbami! Jeśli nie jest to dla Ciebie wystarczające, weź pod uwagę 50 nowych codziennych misji, które zajmą Ci dobrych kilka godzin! Poza tym znajdziesz tu wiele innych ulepszeń, w efekcie czego Twój piracki żywot stanie się bardziej ciekawszy!

WEŹ UDZIAŁ W ZACIĘTYCH BITWACH MORSKICH, ZBIERZ DRUŻYNĘ I ZAOPATRZ WŁASNY STATEK
Walcz w czasie rzeczywistym na morzu Karaibskim. Czeka na Ciebie ogromny wybór broni, przy pomocy której możesz zniszczyć swoich wrogów i zostać legendarnym piratem! Zakup najbardziej pożądane statki Złotej Ery piratów, zaczynając od niewielkich kanonierek i kończąc na pływających twierdzach – okrętach liniowych. Ulepszaj swój okręt, wykorzystując przy tym zdobycz zagarniętą w czasie bitew morskich. Powołaj do swojej drużyny najlepszych marynarzy i opanuj 50 nowych sposobów na bycie dobrym kapitanem i prawdziwym mistrzem bitew morskich.

ODKRYJ ZASADNICZO NOWĄ GRAFIKĘ 3D DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH I TABLETÓW
Bezpośrednia zmiana warunków pogodowych wpływa na rozgrywkę i sprawia, że każda miejscowość ma nowy wygląd. Uważaj na nawałnice i burze, które będą skrywały Twoich wrogów do ostatniej chwili! Grzej się w promieniach zachodnio-indyjskiego słońca, podziwiaj piękny zachód słońca, a w nocy poprowadź swój statek wzdłuż pięknego wybrzeża.

POZNAJ NIESKOŃCZONOŚĆ PRZESTRZENI MORZA KARAIBSKIEGO
Odkryj ogromną mapę morza Karaibskiego, przepływając obok licznych wysp. Możesz czerpać zadowolenie z wykonywania ponad 50 zadań fabularnych i zadań dodatkowych, odnajdź sto różnych skarbów i zagubionych rękopisów, rywalizuj z przyjaciółmi, jednocześnie usiłując zgarnąć jeszcze większą zdobycz. Assassin Creed® Pirates dostępna na najnowszych modelach smartfonów i tabletów w App Store, Google Play i Amazon Appstore.

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAJBARDZIEJ OKRUTNYCH PIRATÓW MORZA KARAIBSKIEGO, WYRUSZAJ NA SPOTKANIE Z PRZYGODĄ W SERII GIER "ASSASSIN CREED" DLA SMARTFONÓW I TABLETÓW!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl